aktywacja

 

aktywacja (2013-10-03 09:44)

witam jak aktywowac nową karte sim? czy wystarczy tylko włozenie jej do tel  i włączenie tel?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lolo

 

aktywacja (2013-10-04 16:40)

wejdź na strone: http://www.njumobile.pl/aktywacja. Tam wpisz kod aktywacyjny (dostałaś go w jednym z maili po zamowieniu nowego numeru) a następnie wpisz caly nr karty sim (masz go na dużej plakietce, z ktorej wyłamałaś kartę SIM. Następnie trzeba poczekać (ponoć nawet kilka godzin), wyłączyć i włączyć telefon i...gotowe :)

~mariq

 

aktywacja (2013-10-04 16:43)

1. Wejdź na stronę www.njumobile.pl/aktywacja
2. Wpisz kod aktywacyjny (masz go w którymś z maili od nju.mobile w swojej skrzynce e-mail)
3. wcisnij "dalej
4. Wpisz nr kart SIM (masz go na plakietce, z której wyłamałaś kartę SIM)
5. i gotowe!


Ponadto trzeba poczekać kilka godzin (według operatora), po czym wyłaczyć i właczyć telefon. Siec powinna złapać zasięg! :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mariq

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1391679524922

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1419850900253

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1419850900253

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~aga

 

aktywacja (2015-01-14 17:33)

Witam. Ja dziś otrzymałam kartę sim z nowym numerem i informacją by ją aktywować na stronie nju, tak jak piszecie, jednak po włożeniu jej do telefonu dostałam wiadomość że trzeba włączyć i wyłączyć telefon by dostać aplikację nju mobile, tak też zrobiłam i od razu po tym zdarzeniu mogę używać tel. Natomiast próba aktywacji na stronie kończy się informacją o błędnym numerze aktywacyjnym. Na pewno nie jest błędny!<br>Więc teraz już nie wiem, albo wprowadzają w błąd (ale po co?)  albo nagle zmieniły się zasady aktywacji...?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1421442895990

 

aktywacja (2015-02-01 16:03)

<BR>pytanie do obsługi <BR>
<BR>aktywowałem kartę na stronie  <span >www.njumobile.pl/aktywacja wszystko poprawnie przeszło tylko tyle ze już czekam 3 dzień a karta dalej jest nie aktywna wyłączam i włączam tel co dziennie i nic wyskakuje inf ze nie powiodła się rejestracja karty sim, co to może być???</span><BR>
<BR><span >cytat]wejdź na strone: http://www.njumobile.pl/aktywacja. Tam wpisz kod aktywacyjny (dostałaś go w jednym z maili po zamówieniu nowego numeru) a następnie wpisz caly nr karty sim (masz go na dużej plakietce, z której wyłamałaś kartę SIM. Następnie trzeba poczekać (ponoć nawet kilka godzin), wyłączyć i włączyć telefon i...gotowe :)</span>
[/cytat]

odpowiedź

aktywacja | ~lolo (03.10.2013, 09:44)

witam jak aktywowac nową karte sim? czy wystarczy tylko włozenie jej do tel  i włączenie tel?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 1 zalogowanych użytkowników