forumnju z rachunkiemusługiSMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM

 

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM (2015-12-02 17:50)

Witam, jestem od niedawna w nju mobile, chciałem wykupić pakiet sms za 9zł do wszystkich sieci, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć jak ten pakiet wykupić, jedyne czego się dowiedziałem to to że po wykorzystaniu 9 zł (przez same sms) następne będą darmowe i nie trzeba nic wykupować, więc doładowałem się za 10 zł i zacząłem pisać, po wykorzystaniu 9 zł tylko przez sms dalej płaciłem za każdego smsa, pomyślałem że ta promocja jest tylko w nju z rachunkiem wiec zmieniłem taryfę z nju na kartę na nju z rachunkiem, znowu doładowałem się za 10 zł i znowu to samo całe 10 zł poszło na sms i nic, prosiłbym o pomoc i dokładne wytłumaczenie co trzeba zrobić żeby wykupić ten pakiet
z góry dziękuje i pozdrawiam

~x-ray

 

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM (2015-12-03 10:06)

To tak nie działa. 
Uruchom usługę np. "do komórkowych za 29zł."(oferta z rachunkiem).
Masz wtedy nielimitowane rozmowy do komórkowych, nielimitowane SMS,MMS i 2GB internetu na pełnej prędkości, oraz max 10zł. rozmowy do stacjonarnych.
Nie zapłacisz więcej jak 39zł.
 Poniał?   Jeżeli nie, to zadaj sobie troszeczkę trudu i kliknij w zakładkę OFERTA z rachunkiem. Tam jest wszystko podane jak na tacy. Być może znajdziesz coś co Ci lepiej odpowiada.

~malinka

 

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM (2015-12-03 10:12)

to jest odpowiedź na post:

Witam, jestem od niedawna w nju mobile, chciałem wykupić pakiet sms za 9zł do wszystkich sieci, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć jak ten pakiet wykupić, jedyne czego się dowiedziałem to to że po wykorzystaniu 9 zł (przez same sms) następne będą darmowe i nie trzeba nic wykupować, więc doładowałem się za 10 zł i zacząłem pisać, po wykorzystaniu 9 zł tylko przez sms dalej płaciłem za każdego smsa, pomyślałem że ta promocja jest tylko w nju z rachunkiem wiec zmieniłem taryfę z nju na kartę na nju z rachunkiem, znowu doładowałem się za 10 zł i znowu to samo całe 10 zł poszło na sms i nic, prosiłbym o pomoc i dokładne wytłumaczenie co trzeba zrobić żeby wykupić ten pakiet
z góry dziękuje i pozdrawiam


W ofercie na kartę, nie ma czegoś takiego. 
Potem piszesz jakieś bzdury. Jak można doładowywać konto w ofercie z rachunkiem ???
Zrób to co Ci napisał(a)  "malinka".

~jamci

odpowiedź

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM | ~x-ray (02.12.2015, 17:50)

Witam, jestem od niedawna w nju mobile, chciałem wykupić pakiet sms za 9zł do wszystkich sieci, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć jak ten pakiet wykupić, jedyne czego się dowiedziałem to to że po wykorzystaniu 9 zł (przez same sms) następne będą darmowe i nie trzeba nic wykupować, więc doładowałem się za 10 zł i zacząłem pisać, po wykorzystaniu 9 zł tylko przez sms dalej płaciłem za każdego smsa, pomyślałem że ta promocja jest tylko w nju z rachunkiem wiec zmieniłem taryfę z nju na kartę na nju z rachunkiem, znowu doładowałem się za 10 zł i znowu to samo całe 10 zł poszło na sms i nic, prosiłbym o pomoc i dokładne wytłumaczenie co trzeba zrobić żeby wykupić ten pakiet
z góry dziękuje i pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników