forumnju z rachunkiemusługiNumer internetowy dodatkowy do nju buzz

Numer internetowy dodatkowy do nju buzz

 

Numer internetowy dodatkowy do nju buzz (2016-07-22 11:16)

Witam,
mam obecnie nju buzz z usługą "wszystko komórkowe za 29zł".
Planuję dodatkowo dokupić "Numer Internetowy Dodatkowy".
Mam 2 pytania:
1. Czy zakup numeru dodatkowego spowoduje zmiany w sposobie naliczania opłat dla numeru podstawowego (obecnie mam nielimitowane rozmowy i smsy/mmsy wraz z 30GB internetu za 29zł miesięcznie)
2. Czy dla nowego numeru internetowego dostanę osobną kartę SIM? Rozumiem, że jeśli tak, to będzie to karta LTE?

Dziękuję z gór i pozdrawiam

 

Numer internetowy dodatkowy do nju buzz (2016-08-04 13:55)

Ad 1 Numer Dodatkowy nie zmienia sposobu naliczania opłat na numerze podstawowym
Ad 2 Tak dostaniesz nową kartę SIM z nowym numerem

Numer Internetowy Dodatkowy ma tylko pakiet netu 20GB w standardzie, bo połączenia głosowe są rozliczane dodatkowo zgodnie z cennikiem.

Pakiet 20GB z Numeru Internetowego Dodatkowego będzie również do dyspozycji na numerze podstawowym po nabiciu limitu wydatków na transfer danych. W usłudze Wszystko komórkowe nastąpi to po nabiciu wspólnego limitu 29zł.
Wtedy na numerze podstawowym będziesz miał łącznie 50GB.

Nie jestem tylko pewny, czy wtedy 50GB tworzy łączny pakiet dla obu numerów, czy może jednak numer Podstawowy ma 50GB z czego 30GB indywidualnie + 20GB wspólne, więc dla Internetowego Dodatkowego zostanie tylko 20GB wspólne.

Skoro masz tę usługę to możesz testować i podzielić się spostrzeżeniami.

odpowiedź

Numer internetowy dodatkowy do nju buzz | mac (22.07.2016, 11:16)

Witam,
mam obecnie nju buzz z usługą "wszystko komórkowe za 29zł".
Planuję dodatkowo dokupić "Numer Internetowy Dodatkowy".
Mam 2 pytania:
1. Czy zakup numeru dodatkowego spowoduje zmiany w sposobie naliczania opłat dla numeru podstawowego (obecnie mam nielimitowane rozmowy i smsy/mmsy wraz z 30GB internetu za 29zł miesięcznie)
2. Czy dla nowego numeru internetowego dostanę osobną kartę SIM? Rozumiem, że jeśli tak, to będzie to karta LTE?

Dziękuję z gór i pozdrawiam

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 0 zalogowanych użytkowników