forumnju z rachunkiemusługiSMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM

 

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM (2015-12-02 17:50)

Witam, jestem od niedawna w nju mobile, chciałem wykupić pakiet sms za 9zł do wszystkich sieci, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć jak ten pakiet wykupić, jedyne czego się dowiedziałem to to że po wykorzystaniu 9 zł (przez same sms) następne będą darmowe i nie trzeba nic wykupować, więc doładowałem się za 10 zł i zacząłem pisać, po wykorzystaniu 9 zł tylko przez sms dalej płaciłem za każdego smsa, pomyślałem że ta promocja jest tylko w nju z rachunkiem wiec zmieniłem taryfę z nju na kartę na nju z rachunkiem, znowu doładowałem się za 10 zł i znowu to samo całe 10 zł poszło na sms i nic, prosiłbym o pomoc i dokładne wytłumaczenie co trzeba zrobić żeby wykupić ten pakiet
z góry dziękuje i pozdrawiam

~x-ray

 

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM (2015-12-03 10:06)

To tak nie działa. 
Uruchom usługę np. "do komórkowych za 29zł."(oferta z rachunkiem).
Masz wtedy nielimitowane rozmowy do komórkowych, nielimitowane SMS,MMS i 2GB internetu na pełnej prędkości, oraz max 10zł. rozmowy do stacjonarnych.
Nie zapłacisz więcej jak 39zł.
 Poniał?   Jeżeli nie, to zadaj sobie troszeczkę trudu i kliknij w zakładkę OFERTA z rachunkiem. Tam jest wszystko podane jak na tacy. Być może znajdziesz coś co Ci lepiej odpowiada.

~malinka

 

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM (2015-12-03 10:12)

to jest odpowiedź na post:

Witam, jestem od niedawna w nju mobile, chciałem wykupić pakiet sms za 9zł do wszystkich sieci, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć jak ten pakiet wykupić, jedyne czego się dowiedziałem to to że po wykorzystaniu 9 zł (przez same sms) następne będą darmowe i nie trzeba nic wykupować, więc doładowałem się za 10 zł i zacząłem pisać, po wykorzystaniu 9 zł tylko przez sms dalej płaciłem za każdego smsa, pomyślałem że ta promocja jest tylko w nju z rachunkiem wiec zmieniłem taryfę z nju na kartę na nju z rachunkiem, znowu doładowałem się za 10 zł i znowu to samo całe 10 zł poszło na sms i nic, prosiłbym o pomoc i dokładne wytłumaczenie co trzeba zrobić żeby wykupić ten pakiet
z góry dziękuje i pozdrawiam


W ofercie na kartę, nie ma czegoś takiego. 
Potem piszesz jakieś bzdury. Jak można doładowywać konto w ofercie z rachunkiem ???
Zrób to co Ci napisał(a)  "malinka".

~jamci

odpowiedź

SMS do wszystkich za 9 zł PROBLEM | ~malinka (03.12.2015, 10:06)

To tak nie działa. 
Uruchom usługę np. "do komórkowych za 29zł."(oferta z rachunkiem).
Masz wtedy nielimitowane rozmowy do komórkowych, nielimitowane SMS,MMS i 2GB internetu na pełnej prędkości, oraz max 10zł. rozmowy do stacjonarnych.
Nie zapłacisz więcej jak 39zł.
 Poniał?   Jeżeli nie, to zadaj sobie troszeczkę trudu i kliknij w zakładkę OFERTA z rachunkiem. Tam jest wszystko podane jak na tacy. Być może znajdziesz coś co Ci lepiej odpowiada.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników