forumnju z rachunkiemusługiJak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł?

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł?

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 09:42)

Mam 2 numery w ofercie Nju z rachunkiem  (2x39 zł). Chcę tak zmienić, aby płacić 39zł + 9 zł, jako za numer dodatkowy. Jak to zrobić?

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 09:49)

Jak potrafisz kliknąć na zakładkę "Obsługa", to pewnie możesz też kliknąć na zakładkę "Oferta".

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 09:56)

to jest odpowiedź na post:

Mam 2 numery w ofercie Nju z rachunkiem  (2x39 zł). Chcę tak zmienić, aby płacić 39zł + 9 zł, jako za numer dodatkowy. Jak to zrobić?


Z jednym numerem przejść "na kartę" i potem dołączyć go jako dodatkowy do tego "z rachunkiem" Obydwa numery muszą być zarejestrowane na Ciebie.

~zig

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 10:03)

to jest odpowiedź na post:


Z jednym numerem przejść "na kartę" i potem dołączyć go jako dodatkowy do tego "z rachunkiem" Obydwa numery muszą być zarejestrowane na Ciebie.




Dziękuję za odpowiedź.

~malinka

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 10:04)

to jest odpowiedź na post:

Jak potrafisz kliknąć na zakładkę "Obsługa", to pewnie możesz też kliknąć na zakładkę "Oferta".




Kliknij w okienko "Zamknij stronę", jeśli nie masz ochoty odpowiadać na pytanie.

~malinka

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 18:15)

@malinka

wypowiedzenie Nju z rachunkiem i przejście z tym numerem do Nju na kartę to czekanie ponad miesiąc na samo wypowiedzenie umowy + czas potrzebny na zawarcie nowej umowy.
Jeśli zależy Tobie na czasie to przejdź z numerem do innej sieci np. Play na kartę ale w tzw. 1 dzień roboczy, czyli bez okresu wypowiedzenia.
Jak przejdziesz do Play to po 1 dniu roboczym składasz zamówienie na Nju z rachunkiem i w sumie po ok. 2 tygodniach lub nawet szybciej znowu będziesz w Nju lecz tym razem jako Nju Dodatkowy.

[edytowane przez nju_klient o 18:16 w dniu 2015-12-01]
 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 20:30)

<span >Czy można przejść z NJU do innej sieci w 1 dzień, z numerem "z rachunkiem" ?
<span >Na kartę to rozumiem.

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 20:36)

Czy można przejść z NJU do innej sieci w 1 dzień, z numerem "z rachunkiem" ?
Na kartę to rozumiem.
Jeżeli tak, to wracam z tym samym numerem np. z Play, ale zamawiam jako dodatkowy.

odpowiedź

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? | ~zig (01.12.2015, 09:56)


Z jednym numerem przejść "na kartę" i potem dołączyć go jako dodatkowy do tego "z rachunkiem" Obydwa numery muszą być zarejestrowane na Ciebie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników