forumnju z rachunkiemofertaOferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-17 22:10)

Witam,


Zastanawiam się, aby przenieść numer z innej sieci do Nju mobile. Interesuje mnie oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" plus dodatkowy numer, a w zasadzie jego przeniesienie z innej sieci do Nju mobile, aby móc wspólnie korzystać ze wszystkich usług.


Stąd też moje pytanie, czy rozmawiając sporo, nawet godzinami , codziennie do wszystkich sieci, smsując do wszystkich sieci i we dwoje korzystając z internetu (tutaj mielibyśmy ponoć 2 GB do podziału), nie zapłacimy więcej niż 29 zł + 9 zł czyli 38 zł miesięcznie?


Czytam różne opinie, że ludzie dostają wyższe rachunki miesięczne, mając właśnie taką ofertę, i zastanawiam się czym to jest spowodowane, skoro Pani na czasie, zapewniała mnie, że nie ma możliwości przekroczenia tej kwoty? Czy to prawda? Jak to naprawdę wygląda? Czy ktoś mi może powiedzieć coś na ten temat?


Pozdrawiam

~lukas

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 00:36)

Przenosiłem numery znajomym i sobie do tej oferty i wszystko działa zgodnie z warunkami tej oferty. Nie wypowiadam się za tych co twierdzą, że płacą więcej, bo osobiście ani razu nie miałem takiego przypadku.
Do nolimit nie wliczają się połączenia WIDEO i KONFERENCYJNE, kwestia połączeń międzynarodowych i na numery premium nie budzi chyba wątpliwości.

Przeczytaj regulamin tej promocji i jeśli wszystko jasne to możesz zamawiać.

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 11:18)

Ja mam właśnie taką sytuację, że rachunek mam większy. Nr dodatkowy w okresie rozliczeniowym 5 dni i naliczyli mi i 1,74zł proporcjonalnie do tego okresu oraz wszystkie połączenia, sms-y, mms-y i internet normalnie jakbym tej usługi nie posiadała.
Nie wiem o co tu chodzi!

~niusia

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 15:27)

Ja również przeniosłem 2 numery do nju i bylem święcie przekonany że zapłacę nie więcej niż 38 zł, a wczoraj przychodzi wiadomość że faktura wynosi 90,65 zł
Taki tandem :)
Nie wykonywałem żadnych telefonów czy smsów premium, normalne komórki kilka smsów oraz dostęp do internetu, FB i poczta

Czekam na odpowiedź od operatora

~dominik

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 16:16)


Dzięki za odpowiedzi. Hmm ciężko jest podjąć decyzje, ponieważ opinie ludzi są bardzo zróżnicowane. Coś tu jest nie tak, ponieważ w ramach tej oferty , co jest zapisane w regulaminie, Ci co mają tą ofertę nie powinni płacić więcej niż 38 zł (29 zł + 9 zł za numer dodatkowy), a w rzeczywistości jest inaczej. Dlaczego tak jest?


Dominik, a długo jesteś w tej ofercie z dodatkowym numerem?


Pzdr :)

~lukas

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 19:43)

Pierwsza umowa 30 wrzesien druga umowa 20 pazdziernik
Takze pierwsza faktura.
Tzn druga bo pierwsza byla na jeden numer na kwote 16 czy 19 zl.
I dalej czekam na odp od nju. Napisalem to mi odpisali ze musze napisac z zalogowanego konta a temat zamkneli. Jesli sie nie wyjasni zmieniam siec i rzecznik praw konsumentow sie przyjrzy sprawie

~dominik

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 21:07)

to jest odpowiedź na post:

Pierwsza umowa 30 wrzesien druga umowa 20 pazdziernik
Takze pierwsza faktura.
Tzn druga bo pierwsza byla na jeden numer na kwote 16 czy 19 zl.
I dalej czekam na odp od nju. Napisalem to mi odpisali ze musze napisac z zalogowanego konta a temat zamkneli. Jesli sie nie wyjasni zmieniam siec i rzecznik praw konsumentow sie przyjrzy sprawie






Dzięki za informacje!
Hmmm rozumiem, no to nieciekawie. Zastanawiam się właśnie nad tą ofertą aby przenieść numer do nju mobile, i mieć wszystko komórkowe za 29 zł i do tego dołączyć numer dodatkowy za 9 zł i mieć wszystkie usługi bez limitów - połączenia do wszystkich sieci, smsy, mmsy do wszystkich i internet.... ale wołałbym płacić co miesiąc 38 zł ,tak jak jest to w umowie, max 38 zł a nie np 100  zł itp.... ;/

~lukas

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 21:16)

@lukas
Nie sugeruj się opiniami na tym forum od nowych użytkowników, którzy zwykle o ofercie Nju nie mają zielonego pojęcia, dlatego nie są one dla mnie miarodajne. Choć nawet użytkownik posiadający nju z rachunkiem od ponad roku potrafi tutaj zaskoczyć brakiem znajomości oferty Nju i uważa, że operator go "oszukał", choć żadnego błędu w naliczaniu opłat nie było.

W 99% procent przypadków jakie ja znam to wina była po stronie samego użytkownika, któremu coś się wydawało, bo np. zlecił włączenie usługi dzisiaj i nie poczekał do nowego okresu rozliczeniowego, aż usługa zostanie faktycznie aktywowana albo nie potrafił czytać rachunku szczegółowego i krzyczał, że operator go oszukał, bo przy pierwszej fakturze miał dodatkowo doliczoną proporcjonalną opłatę (zwykle kilka złotych) za pierwszy niepełny miesiąc Nju Dodatkowy, co dla świadomego klienta abonamentowego nie jest niczym nadzwyczajnym.

Najgorsze, że najczęściej krzykacz pisze o tym jaka krzywda go spotkała ale jak sprawa się wyjaśni i okaże się, że to była jego wina to już nie ma więcej odwagi, aby napisać, że się pomylił i po stronie operatora było OK.

Póki co nie widziałem naocznie ani jednego potwierdzenia, że operator hurtem źle nalicza opłaty, aby mieć obawy przed zawarciem umowy ale rób jak uważasz.
Oczywiście nie wykluczam, że mogą wystąpić jednostkowe błędy, jak w każdej sieci, które załatwia się reklamacją.

[EDIT]
W przypadku przenoszonych numerów zwykle miałem standardową ofertę Nju buzz, dopiero po aktywacji numeru ręcznie była aktywowana usługa za 29zł, która wchodziła w życie od nowego okresu rozliczeniowego. Tylko raz już przy składaniu zamówienia była zaznaczona opcja 29zł, która po aktywacji numeru niestety nie weszła w życie ale po wysłaniu reklamacji ta usługa została aktywowana w trakcie trwania okresu rozliczeniowego.
Zanim hurtem ludzie zaczną korzystać z telefonu to osobiście sprawdzam, czy wszystkie usługi są aktywne i sugeruję, aby poczekali do nowego okresu rozliczeniowego, bo 29zł można zapłacić za 1 dzień korzystania z sieci w pierwszym niepełnym okresie jeśli będzie to np. ostatni dzień okresu rozliczeniowego.

[edytowane przez nju_klient o 21:29 w dniu 2015-11-19]
 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 21:54)

Witam. A przenosząc 2 numery do tej oferty w tandemie to trzeba je rejestrować w swojej obecnej sieci na siebie? Mianowicie chodzi mi, że dzisiaj skończył mi się na mojej karcie abonament, który był na kogoś innego. Czyli w moim przypadku będę musiała iść do mojego obecnego operatora o zarejestrowanie karty na siebie. Ale czy tak samo jest w przypadku drugiej karty kupione w sklepie, która w systemie jest niczyja?

~ivv

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-19 22:26)

@ivv
Zanim przeniesiemy numer do Nju, czy do jakiejkolwiek innej sieci to ten numer musi być wcześniej zarejestrowany.
W przypadku Nju dodatkowy to oba numery muszą być zarejestrowane na jedną i tę samą osobę.

odpowiedź

Oferta " | wszystko komórkowe za 29 zł" ( i dodatkowy numer + 9 zł)

Witam,


Zastanawiam się, aby przenieść numer z innej sieci do Nju mobile. Interesuje mnie oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" plus dodatkowy numer, a w zasadzie jego przeniesienie z innej sieci do Nju mobile, aby móc wspólnie korzystać ze wszystkich usług.


Stąd też moje pytanie, czy rozmawiając sporo, nawet godzinami , codziennie do wszystkich sieci, smsując do wszystkich sieci i we dwoje korzystając z internetu (tutaj mielibyśmy ponoć 2 GB do podziału), nie zapłacimy więcej niż 29 zł + 9 zł czyli 38 zł miesięcznie?


Czytam różne opinie, że ludzie dostają wyższe rachunki miesięczne, mając właśnie taką ofertę, i zastanawiam się czym to jest spowodowane, skoro Pani na czasie, zapewniała mnie, że nie ma możliwości przekroczenia tej kwoty? Czy to prawda? Jak to naprawdę wygląda? Czy ktoś mi może powiedzieć coś na ten temat?


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 1 zalogowanych użytkowników