forumnju z rachunkiemusługinie mozna wyslac odebrac mms

nie mozna wyslac odebrac mms

 

nie mozna wyslac odebrac mms (2016-02-24 15:16)

Witam,
konfigurujac na wszystkie sposoby apn nie moge wyslac / odebrac mms'ow na Lumi 920. Na stronie nju jest opisana konfiguracja do tego modelu jednak nie odpowiadaja one rzeczywistym mozliwym do ustawienia parametrom. Internet natomiast chodzi bez problemu. Kontakt z Nju to w kolko odpowiedzi przepisane ze strony na temat konfiguracji ktora wlasnie nie dziala. Czy moze ktos pomoc??? Czy ktos posiada Lumie 920 w Nju i ma mozliwoscia wysylania / odbioru mms a jesli tak jak wyglada konfiguracja??

 

nie mozna wyslac odebrac mms (2016-02-24 19:01)

<span >u mnie ten sam problem. niby jest model ale problemy z konfiguracja :( mam sony xperia z1 

~aga

 

nie mozna wyslac odebrac mms (2016-02-24 19:01)

<span >u mnie ten sam problem. niby jest model ale problemy z konfiguracja :( mam sony xperia z1 

~aga

 

nie mozna wyslac odebrac mms (2016-03-08 10:47)

ja mam lumie 520 i też nie można odbierać/wysyłać mms

 

nie mozna wyslac odebrac mms (2016-07-09 22:19)

Witam mam lumie 920, od kilku miesięcy mecze sie z ustawieniami mmsow. Dzisiaj udalo mi się ustawić i dochodzą ale nie moge wysyłać. Usunęłam APN skonfigurowalam jak w opisie ( migracja z Orange do nju)
moze ktos wpadnie co dalej


~gość1468095586783

odpowiedź

nie mozna wyslac odebrac mms | tonny (24.02.2016, 15:16)

Witam,
konfigurujac na wszystkie sposoby apn nie moge wyslac / odebrac mms'ow na Lumi 920. Na stronie nju jest opisana konfiguracja do tego modelu jednak nie odpowiadaja one rzeczywistym mozliwym do ustawienia parametrom. Internet natomiast chodzi bez problemu. Kontakt z Nju to w kolko odpowiedzi przepisane ze strony na temat konfiguracji ktora wlasnie nie dziala. Czy moze ktos pomoc??? Czy ktos posiada Lumie 920 w Nju i ma mozliwoscia wysylania / odbioru mms a jesli tak jak wyglada konfiguracja??

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

47 gości i 0 zalogowanych użytkowników