profil na forum

nick
aleksiej
nowicjusz

moje ostatnie

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni?

(2015-11-17 18:34 w wątku czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni?)

Zależy od modelu twojego telefonu. Jeśli nie masz opcji typu "numery ignorowane", "czarna lista" albo "blokada numeru", to nie da się nic z tym zrobić. Operator może wyłączyć wszystkie połączenia (np. w przypadku kradzieży telefonu), ale nie blokuje pojedynczych numerów. Opcja blokowania jest i w starych, i w nowych telefonach (oczywiście nie wszystkich). Na smartfony można dodatkowo ściągnąć aplikacje do blokowania, ale nigdy ich nie testowałem, więc nie wiem, jak się sprawdzają.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Blokada połaczeń

(2015-11-17 18:31 w wątku Blokada połaczeń)

"połączenie przychodzące", czyli z konkretnego numeru, a nie "połączenia" , czyli wszystko? Zależy od modelu twojego telefonu. Operator nie blokuje połączeń z konkretnych numerów, może zablokować wszystkie połączenia (np. w przypadku kradzieży telefonu). Niektóre telefony (i starsze, i smartfony) mają opcję "czarnej listy", "numerów ignorowanych" albo "blokady numeru". Przejrzyj dokładnie instrukcję lub ustawienia w telefonie - jeśli masz w miarę nowy telefon, to powinna być taka opcja. Smartfony dodatkowo mają możliwość ściągnięcia dodatkowych programów do blokowania numerów, ale to już nie wiem jak działa, bo nie używałem.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Jak ustawić PIN dla nowej karty?

(2015-10-31 10:14 w wątku Jak ustawić PIN dla nowej karty?)

Mój problem rozwiązał kod do ustawiania nowego PINu:
**05*kodPUK*nowyPIN*nowyPIN#

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

post zablokowany przez moderatora: {0}

()
powód zablokowania:
ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Jak ustawić PIN dla nowej karty?

(2015-10-29 21:24 w wątku Jak ustawić PIN dla nowej karty?)

to jest odpowiedź na post:

Na starterze jest pin



W którym miejscu? Przyznam szczerze, że nie znalazłem go ani na karcie (tej, z której się wyłamuje sim), ani na kartoniku. Może jestem ślepy, ale nie widzę go ;) Zauważyłem tylko PUK i seryjny.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób