forumnju z rachunkiemofertaAktywacja bez aktywacji

Aktywacja bez aktywacji

 

Aktywacja bez aktywacji (2015-09-30 01:56)

Wczoraj otrzymałem kartę usim na abonament z instrukcją aktywacji. Ku mojemu zdziwieniu telefon działał bez aktywacji. Gdy chciałem go aktywować to otrzymywałem komunikat, że kod aktywacyjny jest  błędny. Wypróbowałem rozmowę i internet i działają. Internet 4G tylko jak podchodzę do okna i z zawrotną prędkością w dzień ok. 11 Mb/s a o 1 w nocy 14,52 Mb/s. To już jest chyba LTE, bo 3G jest wolniejszy.
P.S. Dałem opcję: przypomnij kod aktywacyjny. Odpowiedź: numer jest już aktywny.

 

Aktywacja bez aktywacji (2015-09-30 11:57)

Samodzielna aktywacja karty SIM jest możliwa bezpośrednio po odebraniu przesyłki od kuriera, bo zwykle w ciągu paru godzin od odebrania umowy od kuriera Nju aktywuje kartę za Ciebie. Dostajesz wtedy też maila z potwierdzeniem aktywacji karty SIM.

Dlatego jeśli rozpakowałeś przesyłkę po kilku godzinach od odebrania od kuriera to karta mogła być już aktywowana w międzyczasie przez operatora i jest to normalne.

W telefonie powinieneś widzieć oznaczenie LTE lub 4G, zamiast 3G/H+.
Co do samej prędkości to w 3G w teorii można uzyskać download do 42Mb i upload do 11 Mb, w praktyce spotkałem się z downloadem do 20Mb i uploadem do 5Mb, więc 14Mb to może być ciągle 3G ;)
Natomiast jeśli masz upload powyżej 5Mb np. 10Mb to możesz być pewny, że korzystasz już z LTE.

 

Aktywacja bez aktywacji (2019-02-05 11:19)

Witam . Otrzymałam dziś kartę od kuriera , jeszcze nie aktywowana , weszłam na stronę njumobile aktywowałem ja ale nadal brak zasięgu. Proszę bo pomoc

~kamil3

 

Aktywacja bez aktywacji (2019-02-06 18:57)

Cześć. Zrestartuj telefon. Karta tak czy owak zostanie aktywowana do 24 godzin. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:38 w dniu 2019-02-08]

odpowiedź

Aktywacja bez aktywacji | ~kamil3 (05.02.2019, 11:19)

Witam . Otrzymałam dziś kartę od kuriera , jeszcze nie aktywowana , weszłam na stronę njumobile aktywowałem ja ale nadal brak zasięgu. Proszę bo pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 2 zalogowanych użytkowników