forumnju z rachunkiemofertaCzy jest jakaś awaria?

Czy jest jakaś awaria?

 

Czy jest jakaś awaria? (2021-05-20 12:03)

Dzień dobry,
nie mam dzisiaj sieci, telefon nie widzi karty, restartowałam go i sieć, nic nie widzę aby było zablokowane. Pytam tutaj, bo sprawdziłam, że przyszedł wczoraj rachunek dwukrotnie wyższy niż zwykle - czy nju może zablokować kartę w ten sposób ze względu na jakieś zhakowanie? 

 

Czy jest jakaś awaria? (2021-05-20 16:46)

jeśli posiadasz awaryjny drugi aparat włóż kartę i sprawdz czy działa . a na rachunku sprawdz za co masz policzone podwujne opłaty . Jak masz konto to sprawdz czy masz poblokowane połączenia o podwyższonej opłacie  , jeśli nie to zrób blokady na przyszłość .

~gość1621521970275

 

Czy jest jakaś awaria? (2021-05-20 19:45)

to jest odpowiedź na post:

jeśli posiadasz awaryjny drugi aparat włóż kartę i sprawdz czy działa . a na rachunku sprawdz za co masz policzone podwujne opłaty . Jak masz konto to sprawdz czy masz poblokowane połączenia o podwyższonej opłacie  , jeśli nie to zrób blokady na przyszłość .




dzięki za odpowiedź. Całkowity reset ustawień fabrycznych pomógł.

odpowiedź

Czy jest jakaś awaria? | monika11 (20.05.2021, 12:03)

Dzień dobry,
nie mam dzisiaj sieci, telefon nie widzi karty, restartowałam go i sieć, nic nie widzę aby było zablokowane. Pytam tutaj, bo sprawdziłam, że przyszedł wczoraj rachunek dwukrotnie wyższy niż zwykle - czy nju może zablokować kartę w ten sposób ze względu na jakieś zhakowanie? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników