forumnju na kartęofertawniosek o zmianę oferty

wniosek o zmianę oferty

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-07 19:43)

czy można skan dyspozycji o zmianę oferty przesłać drogą mailową? Jeżeli tak to na jaki adres?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tołstoj

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-08 22:03)

Jeśli chodzi o zmianę z nju z rachunkiem do nju na kartę to jest to wypowiedzenie umowy, które wymaga formy pisemnej, także Nju maila nie przyjmie jako formalnej dyspozycji.

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-09 07:27)

u innych operatorów i np firm ubezpieczeniowych (OC) nie ma problemu z przesłaniem skanu podpisanej dyspozycji / wypowiedzenia. Również w orange to praktykowałem a w nju już się nie da - bardzo ciekawe.

~morderator

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-09 20:58)

Wcześniej powinienem napisać, że moim zdaniem Nju nie przyjmie wypowiedzenia drogą mailową, chyba, że masz podpis kwalifikowany ale tego prawie żaden Kowalski nie posiada.

Jak będzie w praktyce z mailowym wypowiedzeniem to na 100% nie powiem, jednak wolę skorzystać ze 100% rozwiązania niż gdybać i ewentualnie tracić jeden okres rozliczeniowy.

Nie wiem jacy u Ciebie to są Ci inni operatorzy ale jak wypowiadałem umowę w Erze jeszcze przed zmianą na T-Mobile to pytałem obsługę i obowiązywała tylko forma pisemna, o mailu nie chcieli słyszeć, tak samo było w Play.
Z operatorów telekomunikacyjnych z jakimi ja miałem do czynienia to tylko Netia oficjalnie poinformowała, że przyjmują skan wypowiedzenia wysłany mailem, dzięki temu mogłem wysłać wypowiedzenie w ostatni dzień okresu o godz. 23 i  byłem jeden okres rozliczeniowy do przodu.

Zapytaj obsługi Nju i przekonaj się jaką dostaniesz odpowiedź to sprawa będzie jasna.

odpowiedź

wniosek o zmianę oferty | nju_klient (08.09.2015, 22:03)

Jeśli chodzi o zmianę z nju z rachunkiem do nju na kartę to jest to wypowiedzenie umowy, które wymaga formy pisemnej, także Nju maila nie przyjmie jako formalnej dyspozycji.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników