profil na forum

nick
kloszu
nowicjusz

moje ostatnie

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych

(2015-08-26 16:40 w wątku groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych )

Dzięki, 
za podpowiedź, ale złożyłem  już rezygnację.
Nię podoba mi się jak podchodzą do klienta.
Jak odedję , Nju nawet nie zauważy to tylko 3 numery.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.

(2015-08-24 16:30 w wątku Czy to możliwe, żeby przy wyłączonej transmisji danych w sieci komórkowej, smartfon sam się łączył z siecią.)

Witam @ll,
Widzę ,że podobne problemy i inni użytkownicy mają...
U mnie też potrafią skubnąć po 0,02pln, przy okazji rozpoczynania okresu rozliczeniowego,  ale ja za każdym razem piszę reklamację.
Chodzi o zasady, a nie o kasę -2 gr.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych

(2015-08-24 16:23 w wątku groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych )

Witam ,
Dzisiaj to już poszaleli....
Zwyczajowo w rozpoczynającym się okresie, nju nalicza mi 0,02 pln, a teraz to już kwota 16,38pln. Napisałem kolejną reklamację, zobaczymy co to da...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych

(2015-05-04 14:45 w wątku groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych )

Dzięki, że info.
Właśnie dostałem odpowiedź,że dział techniczny nie stwierdził błędów w sposobie nalicznia danych pakietowych.
Zobaczę co się będzie działo w nowym okresie rozliczeniowym....

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wszystko za 39,a pakiety internetowe

(2015-01-21 13:29 w wątku Wszystko za 39,a pakiety internetowe)

WItam ,<BR>już wszystkiego się dowiedziałem od przemiłej Pani z obsługi. Oto jaką informację otrzrymałem "<span >W usłudze jeden na wszystko wszystkie usługi: minuty, smsy, mmsy i internet są wrzucone do jednego worka. Za minutę płaci się 19 gr, za smsa 9 gr, za mmsa 19 gr, za 1 MB 19 gr. W momencie, gdy uzyska się rachunek 39 zł wszystkie to usługi stają się nielimitowane (internet 2 GB w pełnej prędkości, później zwalnia do 16 kb/s)"</span><BR><span >
</span><BR><span >A po okresie promocji na internet LTE (koniec marca), prędkość internetu spada do 16kb/s.</span><BR><span >
</span>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób