forumnju z rachunkiemofertagroszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-04-29 12:15)

Witam @ll,
Mam pytanie, czy Wy również macie pobierane kwoty rzędu 0,02gr- 0,06gr comiesięcznie w dniu kiedy rozpoczyna się nowy okres rozliczeniowy ?
<o:p> </o:p>
Ja  posiadam ofertę do komórkowych za 19 i  w momencie rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego zostają mi naliczone w/w  kwoty mimo, że cały czas przebywam w zasięgu Wi-Fi.
Oczywiście rano około 9;00 uruchamiam pakiet 350 MB . Ale do tego czasu , a w zasadzie jak ostatnio mi wytłumaczono o godzinie 00:00:00 ? Transmisja Pakietowa A  85kb (0,02 z VAT) ,zostało pobrane owe 2 gr.
I nie chodzi tutaj o kwotę 2 czy 6 gr miesięcznie, ale o fakt , że nie do końca mi się to podoba.
Wychodzi na to, że w momencie rozpoczynania nowego cyklu , wtedy i tylko wtedy moje Wi- Fi ,
?nagle? przestaje działać ?
Napiszcie , czy macie podobne  uwagi i/lub spostrzeżenia.
Za wszystkie uwagi  i podpowiedzi będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Tomaszek

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-04-30 12:47)

Też,  tak miałem. Za pierwszym razem napisałem reklamację, którą mi uznano. Później reklamację, której nie uznano, bo podobno to było przez ustawienia w moim telefonie. Teraz od dwóch miesięcy dziwnym trafem nie nalicza o północy, choć nic w ustawieniach nie zmieniałem przez cały czas.

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-05-04 14:45)

Dzięki, że info.
Właśnie dostałem odpowiedź,że dział techniczny nie stwierdził błędów w sposobie nalicznia danych pakietowych.
Zobaczę co się będzie działo w nowym okresie rozliczeniowym....

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-06-01 16:30)

Posiadam ofertę jeden za wszystko za 39zł

Dzisiaj musiałem zapłacić za swój okres rozliczeniowy 39,04zł. 

Nie mam bladego pojęcia skąd się wzięły te 4 grosze, ale nie będę się wykłócał bo szkoda mojego czasu. Jeśli jednak będzie się to powtarzało to już się przyczepie.

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-06-09 01:03)

Mam lepszą sytuację. Po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego od razu po północy w ciągu kilkunastu minut aktywuję nowy pakiet a tym czasem o godz. 00:00 naliczają mi 14zł 78 gr za zużycie 78 mb(!) transferu. To jest dopiero ciekawostka! O godz. 00:00 obowiązuje jeszcze stary pakiet, którego zostało ponad 100mb a mimo to nie chcą uznać mi reklamacji od kilku miesięcy! Do tego telefon leży w zasięgu wi-fi a użytkownik śpi. Informują, że sesja rozpoczęła się w poprzednim okresie, czyli w czasie gdy obowiązywał pakiet i trwała 9 dni(?), ale jakoś tak dziwnie całe zużycie miało miejsce w ciągu kilkunastu minut po północy, kiedy akurat nie było jeszcze nowego pakietu(?!) Totalny brak decyzyjności i argumentacja na zasadzie: "nie bo nie".
Oglądam inne oferty, bo to co oni wyprawiają jest nie do przyjęcia.

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-06-12 16:43)

@gość1433804597228
co za bzdury wypisujesz.
"stary" pakiet obowiązuje do godziny 23:59 ostatniego dnia okresu rozliczeniowego.
Od godziny 00:00 nowego okresu rozliczeniowego jesteś goły i wesoły i nie masz żadnego pakietu, także zapomnij o rzekomych ponad 100MB, które ponoć Tobie zostały ze starego pakietu.

Nie ma znaczenia, czy sesja rozpoczęła się jeszcze przed północą, jeśli transfer trwał po północy to naliczenie dodatkowej opłaty jest prawidłowe.
Czy w Twoim konkretnym przypadku wszystko zostało naliczone prawidłowo to już wymaga weryfikacji, której nikt na forum nie wykona.

Osobiście nie miałem problemu z dodatkowymi opłatami za net, bo mam wyłączony transfer danych, a włączam wtedy kiedy go potrzebuję. Kiedyś, raz po włączeniu pakietu naliczało opłaty zgodnie z cennikiem jakby tego pakietu w ogóle nie było ale po reklamacji skorygowali niesłusznie pobrane opłaty.

Obsługa klienta jest na niskim poziomie w nju, ale to się albo akceptuje i walczy o swoje albo zmienia sieć na inną, choć obsługa klienta chyba w każdej sieci jest słaba.
W nju nie ma cyrografu, więc z ofert z rachunkiem pozostaje Tobie tylko playowy Redbull albo cyrograf z rachunkiem w innych sieciach.

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-08-24 16:23)

Witam ,
Dzisiaj to już poszaleli....
Zwyczajowo w rozpoczynającym się okresie, nju nalicza mi 0,02 pln, a teraz to już kwota 16,38pln. Napisałem kolejną reklamację, zobaczymy co to da...

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-08-25 12:27)

kloszu, wyłącz transfer danych po sieci komórkowej, wtedy nie powinieneś mieć problemu z niechcianym transferem i dodatkowymi opłatami. Osobiście nie spotkałem się z błędem sieci w tym zakresie, a że smartfon potrafi pobierać dane bez wiedzy użytkownika to już na to nikt nie poradzi.

 

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych (2015-08-26 16:40)

Dzięki, 
za podpowiedź, ale złożyłem  już rezygnację.
Nię podoba mi się jak podchodzą do klienta.
Jak odedję , Nju nawet nie zauważy to tylko 3 numery.

odpowiedź

groszowe naliczanie w nowym okresie rozliczeniowym, a transfer danych | kloszu (29.04.2015, 12:15)

Witam @ll,
Mam pytanie, czy Wy również macie pobierane kwoty rzędu 0,02gr- 0,06gr comiesięcznie w dniu kiedy rozpoczyna się nowy okres rozliczeniowy ?
<o:p> </o:p>
Ja  posiadam ofertę do komórkowych za 19 i  w momencie rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego zostają mi naliczone w/w  kwoty mimo, że cały czas przebywam w zasięgu Wi-Fi.
Oczywiście rano około 9;00 uruchamiam pakiet 350 MB . Ale do tego czasu , a w zasadzie jak ostatnio mi wytłumaczono o godzinie 00:00:00 ? Transmisja Pakietowa A  85kb (0,02 z VAT) ,zostało pobrane owe 2 gr.
I nie chodzi tutaj o kwotę 2 czy 6 gr miesięcznie, ale o fakt , że nie do końca mi się to podoba.
Wychodzi na to, że w momencie rozpoczynania nowego cyklu , wtedy i tylko wtedy moje Wi- Fi ,
?nagle? przestaje działać ?
Napiszcie , czy macie podobne  uwagi i/lub spostrzeżenia.
Za wszystkie uwagi  i podpowiedzi będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Tomaszek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników