forumnju z rachunkiemusługiVoLTE i WiFi Calling na android s7 edge

VoLTE i WiFi Calling na android s7 edge

 

VoLTE i WiFi Calling na android s7 edge (2017-08-02 14:58)

Witam, czy jest możliwość włączenia usługi VoLTE lub WiFi Calling w nju? Dzisiaj była aktualizacja andka i pojawiła się taka opcja w xeo, ale gdy ją włączam to nic się nie dzieje. z Tego co ludzie mówili to trzeba takową opcję uaktywnić u swojego operatora, ale po przejrzeniu całego forum nie widać żadnego wątku o tym więc nie wiem czy nju udostępnia taką opcję w ogóle. Z góry dzięki za odpowiedzi 

 

VoLTE i WiFi Calling na android s7 edge (2017-08-02 15:43)

Ja mam A3 i nie miałem opcji VoLTE w menu telefonu dopóki nie napisałem prośby o włączenie tej usługi (oprogramowanie bez brandu), więc przypuszczam że ich dostępność u Ciebie oznacza, że są włączone. Po którejś aktualizacji zniknął u mnie wskaźnik VoLTE, choć usługa działa. Zawsze możesz napisać do BOK zgłoszenie techniczne dla pewności. Co do VoWiFi nie wiem bo jeszcze nie dostałem aktualizacji do 7.x a bez tego nie działa na pewno. Gdzieś czytałem że podobno pracują w nju nad aplikacją do VoWiFi jaką ostatnio wypuściło Orange.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

VoLTE i WiFi Calling na android s7 edge (2017-08-02 16:09)

No właśnie ja nie prosiłem ich o włączenie tej usługi i po aktualizacji dzisiaj mi się pojawiła z tym, że nougata mam odkad tylko wyszedł na xeo. Ale fakt ikonki włączonej usługi nie ma więc jak bym mógł sprawdzić czy to działa i rzeczywiście jest aktywne? Jedynie BOK? 

~john

odpowiedź

VoLTE i WiFi Calling na android s7 edge | johno (02.08.2017, 14:58)

Witam, czy jest możliwość włączenia usługi VoLTE lub WiFi Calling w nju? Dzisiaj była aktualizacja andka i pojawiła się taka opcja w xeo, ale gdy ją włączam to nic się nie dzieje. z Tego co ludzie mówili to trzeba takową opcję uaktywnić u swojego operatora, ale po przejrzeniu całego forum nie widać żadnego wątku o tym więc nie wiem czy nju udostępnia taką opcję w ogóle. Z góry dzięki za odpowiedzi 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników