forumnju z rachunkiemofertaZablokowane sms oraz internet

Zablokowane sms oraz internet

 

Zablokowane sms oraz internet (2015-07-07 19:29)

Witam od około 2 tygodni mam zablokowane sms oraz internet w taryfie nju buzz, połączenia mogę wykonywać ale zwykle muszę się próbować łączyć kilka razy, sprawdzałem na innym telefonie, jest dokładnie to samo, w innych sieciach wszystko działa. pomoc z *610 odpada bo nie mogę się połączyć w ogóle a formularz do nju wisi od kilku dni i nikt nie odpisuje.

 

Zablokowane sms oraz internet (2015-07-10 10:46)

to jest odpowiedź na post:

Witam od około 2 tygodni mam zablokowane sms oraz internet w taryfie nju buzz, połączenia mogę wykonywać ale zwykle muszę się próbować łączyć kilka razy, sprawdzałem na innym telefonie, jest dokładnie to samo, w innych sieciach wszystko działa. pomoc z *610 odpada bo nie mogę się połączyć w ogóle a formularz do nju wisi od kilku dni i nikt nie odpisuje.






Ja mam tak samo może ktoś Nam odpowie 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~mad

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~nowy

odpowiedź

Zablokowane sms oraz internet | gość1436290182892 (07.07.2015, 19:29)

Witam od około 2 tygodni mam zablokowane sms oraz internet w taryfie nju buzz, połączenia mogę wykonywać ale zwykle muszę się próbować łączyć kilka razy, sprawdzałem na innym telefonie, jest dokładnie to samo, w innych sieciach wszystko działa. pomoc z *610 odpada bo nie mogę się połączyć w ogóle a formularz do nju wisi od kilku dni i nikt nie odpisuje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników