forumnju z rachunkiemusługikonsolidacja rachunków -> 2 numery jeden rachunek

konsolidacja rachunków -> 2 numery jeden rachunek

 

konsolidacja rachunków -> 2 numery jeden rachunek (2015-06-24 21:47)

Witam.
W sumie to nie wiem jak ten temat ugryźć.
Mam w nju 2 numery na abonament.
Obydwa na siebie, ale założone  w innym czasie.
Spodziewałem się, że będę dostawał 1 fakturkę z rozbiciem na 2 numery - ale niestety, nie.
Dostaje jeden rachunek na początku miesiąca, drugi na końcu, 2 różne konta i pamiętaj co i jak.
Czy jest jakaś szansa na połączenie, ewentualnie gdzie pukać, pisać ?
Pozdrawiam

 

konsolidacja rachunków -> 2 numery jeden rachunek (2015-06-26 09:21)

Przytnij koszty przy okazji może i zrób jeden z nich nr dadatkowym. Nie myślałeś o tym ? Miał byś raz, że koszty niższe to dwa to co chcesz, czyli wszystko na jednej f-rze i w jednym czasie :-D

 

konsolidacja rachunków -> 2 numery jeden rachunek (2015-06-27 23:30)

S-krobek ma rację. Ja zrzuciłem drugi numer abo na opcję dodatkowy i teraz wszystko jest w jednym  miejscu - i faktura i logowanie do konta (w końcu możliwość podglądania dwóch numerów), a poza tym to ewidentnie niższe koszty!


Przede wszystkim jeden z numerów musisz przenieść do oferty "na kartę" (czyli rozwiązać umowę) - co trwa miesiąc rozliczeniowy. I od razu jak numer będzie w ofercie "na kartę" zgłosić go jako dodatkowy. Kurier przyjedzie za trzy dni i po temacie.


pozdrawiam

 

konsolidacja rachunków -> 2 numery jeden rachunek (2015-06-28 11:22)

czy jest mi w stanie ktos pomuc. Otoz mam telefon myphone fun 3 badz nazywany Q-Smart i po mimo wprowadzenia ustawien ze strony pomocy technicznej nie moge wysylac mms, internet dziala sms tez nie wiem juz gdzie szukac pomocy w punkcie orange powiedzieli ze sie tym nie zajmuja rece opadaja.

odpowiedź

konsolidacja rachunków -> | 2 numery jeden rachunek (bizon)

Witam.
W sumie to nie wiem jak ten temat ugryźć.
Mam w nju 2 numery na abonament.
Obydwa na siebie, ale założone  w innym czasie.
Spodziewałem się, że będę dostawał 1 fakturkę z rozbiciem na 2 numery - ale niestety, nie.
Dostaje jeden rachunek na początku miesiąca, drugi na końcu, 2 różne konta i pamiętaj co i jak.
Czy jest jakaś szansa na połączenie, ewentualnie gdzie pukać, pisać ?
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

4 gości i 0 zalogowanych użytkowników