forumnju z rachunkiemusługiKiedy mam zacząć używać karty njumobile

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile

 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-08-30 13:11)

Witam przenoszę nr z T-mobile do nju i umowe itd kartę już mam i nie wiem od kiedy mam zacząć jej używać gdyż nie chcę zapłacić za abonament w t-mobile i w njumobile. Datę przeniesienia nr mam na październik w takim razie co mam robić ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~aleczek

 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-08-30 13:57)

Jak nie będziesz korzystał/a z karty nju do czasu przeniesienia na nią nr z T-mobile to żadne opłaty w Nju nie zostaną naliczone, dopóki będzie na niej uruchomiony plan nju zerowy nie obowiązuje nawet minimalna kwota faktury w wysokości 9,00 zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-09-02 20:55)

Jeśli przenoszę numer z orange na karte to momenten przejścia jest wypełnienie formularza migracji gdzie podaje kod aktywacji? Chce poczekać aż wygadam obecne środki na karcie orange POP. Ale umowe juz podpisac teraz - nie ma jakiegos maksymalnego czasu na przejscie (migrace) do nju od podpisania umowy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krzychu

 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-09-30 00:22)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli przenoszę numer z orange na karte to momenten przejścia jest wypełnienie formularza migracji gdzie podaje kod aktywacji? Chce poczekać aż wygadam obecne środki na karcie orange POP. Ale umowe juz podpisac teraz - nie ma jakiegos maksymalnego czasu na przejscie (migrace) do nju od podpisania umowy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1380493374737

odpowiedź

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile | ~aleczek (30.08.2013, 13:11)

Witam przenoszę nr z T-mobile do nju i umowe itd kartę już mam i nie wiem od kiedy mam zacząć jej używać gdyż nie chcę zapłacić za abonament w t-mobile i w njumobile. Datę przeniesienia nr mam na październik w takim razie co mam robić ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników