forumnju z rachunkiemusługiKiedy mam zacząć używać karty njumobile

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile

 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-08-30 13:11)

Witam przenoszę nr z T-mobile do nju i umowe itd kartę już mam i nie wiem od kiedy mam zacząć jej używać gdyż nie chcę zapłacić za abonament w t-mobile i w njumobile. Datę przeniesienia nr mam na październik w takim razie co mam robić ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~aleczek

 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-08-30 13:57)

Jak nie będziesz korzystał/a z karty nju do czasu przeniesienia na nią nr z T-mobile to żadne opłaty w Nju nie zostaną naliczone, dopóki będzie na niej uruchomiony plan nju zerowy nie obowiązuje nawet minimalna kwota faktury w wysokości 9,00 zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-09-02 20:55)

Jeśli przenoszę numer z orange na karte to momenten przejścia jest wypełnienie formularza migracji gdzie podaje kod aktywacji? Chce poczekać aż wygadam obecne środki na karcie orange POP. Ale umowe juz podpisac teraz - nie ma jakiegos maksymalnego czasu na przejscie (migrace) do nju od podpisania umowy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krzychu

 

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile (2013-09-30 00:22)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli przenoszę numer z orange na karte to momenten przejścia jest wypełnienie formularza migracji gdzie podaje kod aktywacji? Chce poczekać aż wygadam obecne środki na karcie orange POP. Ale umowe juz podpisac teraz - nie ma jakiegos maksymalnego czasu na przejscie (migrace) do nju od podpisania umowy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1380493374737

odpowiedź

Kiedy mam zacząć używać karty njumobile | ~krzychu (02.09.2013, 20:55)

Jeśli przenoszę numer z orange na karte to momenten przejścia jest wypełnienie formularza migracji gdzie podaje kod aktywacji? Chce poczekać aż wygadam obecne środki na karcie orange POP. Ale umowe juz podpisac teraz - nie ma jakiegos maksymalnego czasu na przejscie (migrace) do nju od podpisania umowy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników