forumnju z rachunkiemofertaObiecali że opłata 9zł (jak nie będzie używać się tymczasowego nr ) będzie po przeniesieniu a naliczyli odrazu

Obiecali że opłata 9zł (jak nie będzie używać się tymczasowego nr ) będzie po przeniesieniu a naliczyli odrazu

 

Obiecali że opłata 9zł (jak nie będzie używać się tymczasowego nr ) będzie po przeniesieniu a naliczyli odrazu (2015-06-17 22:00)

Witam
Mam problem z przeniesieniem numeru z Play. Obiecywali że opłata dodatkowe 9zł za nr dodatkowy będzie po przeniesieniu nr (jak nie będzie używać się tymczasowego ) a opłatę naliczyli od razu za tymczasowy. Wyszło teraz tak że płacę w nju 9zł + normalny abonament w play bo jeszcze nr nie został przeniesiony i nie została rozwiązana umowa.

~bodac

 

Obiecali że opłata 9zł (jak nie będzie używać się tymczasowego nr ) będzie po przeniesieniu a naliczyli odrazu (2015-06-18 17:25)

tu nie chodzi o numer tymczasowy ale o to jaką masz aktywną taryfę.
Tymczasowo na numerze tymczasowym na dzień dobry masz taryfę Nju tymczasowy ale jeśli zlecisz aktywację do nju buzz to na numerze tymczasowym będziesz miał aktywną docelową taryfę, stąd możesz płacić wspomniane min. 9zł.

P.S. Taryfy Nju tymczasowy nie ma na numerze, który aktywujesz w ramach usługi Nju dodatkowy, tam od razu masz nju buzz i masz naliczane dodatkowe 9zł za Nju dodatkowy.

 

Obiecali że opłata 9zł (jak nie będzie używać się tymczasowego nr ) będzie po przeniesieniu a naliczyli odrazu (2015-06-19 09:36)

Zgłoś reklamację. Mnie tak zrobili z każdym z 3 numerów. Normalka

odpowiedź

Obiecali że opłata 9zł (jak nie będzie używać się tymczasowego nr ) będzie po przeniesieniu a naliczyli odrazu | ~bodac (17.06.2015, 22:00)

Witam
Mam problem z przeniesieniem numeru z Play. Obiecywali że opłata dodatkowe 9zł za nr dodatkowy będzie po przeniesieniu nr (jak nie będzie używać się tymczasowego ) a opłatę naliczyli od razu za tymczasowy. Wyszło teraz tak że płacę w nju 9zł + normalny abonament w play bo jeszcze nr nie został przeniesiony i nie została rozwiązana umowa.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników