forumnju z rachunkiemofertaChciałbym przenieść się do NJU

Chciałbym przenieść się do NJU

 

Chciałbym przenieść się do NJU (2015-10-18 23:06)


Witam.
Jestem obecnie u pewnego operatora, który oferuje mi bardzo niezadowalające oferty przedłużające i ogólnie zawodzi mnie od dłuższego czasu.
Zatem chciałbym przenieść numer do NJU gdyż z tego co czytam i rozumiem jest bardzo tanio, korzystnie i nie muszę się martwić o żadne przekroczenia i dodatkowe opłaty.


Jednak jak wiadomo opinie są różne, różne rzeczy się ludziom przytrafiają a i ja nie chciałbym się nadziać. Czy mógłbym po prostu poprosić kogoś o miłe wytłumaczenie mi od zera jak się tutaj przenieść i jak wygląda naprawdę oferta?


Tak wiem, widzę PRZENIEŚ NUMER, domyślam się, że muszę to wypełnić, poczekać itd.
Ile muszę czekać na kuriera oraz na aktywację numeru?
I jak wygląda naliczanie w tej ofercie?


Moje wymogi jako użytkownika tyczą się głównie pakietu. Dzwonię może 10-30 minut miesięcznie, smsów nie wysyłam, gdyż piszę korzystając z pakietu, dzwonię głównie na Skype więc jakby nie patrzeć zależy mi na jak największym pakiecie i co najważniejsze... żeby po wykorzystaniu SPOWALNIAŁ a nie się wyłączał (co niestety mój obecny operator nagle przywrócił do tańszych ofert).


Będę bardzo wdzięczny na wyjaśnienie :)

~marque9

 

Chciałbym przenieść się do NJU (2015-10-27 07:37)

Wejdź na pierwszą stronę NJU i tam masz wszystkie oferty i pakiety. Wybierasz, który Ci pasuje i wszystko w tym temacie. Niestety musisz czekać na kuriera, ale chyba tak jest u wszystkich. Nigdzie nie chodzisz, nie stoisz w kolejce i chyba oto tu chodzi.

odpowiedź

Chciałbym przenieść się do NJU | ~marque9 (18.10.2015, 23:06)


Witam.
Jestem obecnie u pewnego operatora, który oferuje mi bardzo niezadowalające oferty przedłużające i ogólnie zawodzi mnie od dłuższego czasu.
Zatem chciałbym przenieść numer do NJU gdyż z tego co czytam i rozumiem jest bardzo tanio, korzystnie i nie muszę się martwić o żadne przekroczenia i dodatkowe opłaty.


Jednak jak wiadomo opinie są różne, różne rzeczy się ludziom przytrafiają a i ja nie chciałbym się nadziać. Czy mógłbym po prostu poprosić kogoś o miłe wytłumaczenie mi od zera jak się tutaj przenieść i jak wygląda naprawdę oferta?


Tak wiem, widzę PRZENIEŚ NUMER, domyślam się, że muszę to wypełnić, poczekać itd.
Ile muszę czekać na kuriera oraz na aktywację numeru?
I jak wygląda naliczanie w tej ofercie?


Moje wymogi jako użytkownika tyczą się głównie pakietu. Dzwonię może 10-30 minut miesięcznie, smsów nie wysyłam, gdyż piszę korzystając z pakietu, dzwonię głównie na Skype więc jakby nie patrzeć zależy mi na jak największym pakiecie i co najważniejsze... żeby po wykorzystaniu SPOWALNIAŁ a nie się wyłączał (co niestety mój obecny operator nagle przywrócił do tańszych ofert).


Będę bardzo wdzięczny na wyjaśnienie :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników