forumnju z rachunkiemusługiMicrosoft Lumia 535 - brak możliwości wysyłania MMSów i nie synchronizuje sie począ w ONET.PL

Microsoft Lumia 535 - brak możliwości wysyłania MMSów i nie synchronizuje sie począ w ONET.PL

 

Microsoft Lumia 535 - brak możliwości wysyłania MMSów i nie synchronizuje sie począ w ONET.PL (2015-06-08 08:20)

Czy mogę prosić o pomoc?

Kupiłem telefon - NOWY - w sklepie MM i mam problem w wysyłka MMSów z telefonu oraz z konfiguracją poczty na ONET.

MMSy nie wychodzą a w ustawieniach wg mnie wszytko jest poprawnie uzupełnione.

To samo tyczy sie poczty. 

 

Microsoft Lumia 535 - brak możliwości wysyłania MMSów i nie synchronizuje sie począ w ONET.PL (2015-06-10 22:32)

Witam,


również przy lumii (mam 730 DS) napracowałem się z trochę z ustawieniem wysyłania i odbierania MMS. Więc tak: 


- naciśnij kafelek wiadomości i po rozwinięciu menu dolnego wybierz "USTAWIENIA":
- wybierz "ustawienia karty SIM":
- odszukaj i włącz opcję "zezwól na MMS, gdy dane są wyłączone" oraz drugą -" automatycznie pobieraj MMS-y"


powinno zadziałać. 


Dowcip polega na tym, że bez włączenia przynajmniej tej pierwszej opcji lumie nie pobiorą lub wyślą MMS bez dostępu do sieci WiFi. Po włączeniu "zaciągną" normalnie.

Co do poczty niestety nie poradzę, ale moje konto na gmailu działa bezproblemowo i nic nie trzeba było ustawiac.

pozdrawiam

[edytowane przez koniu o 22:53 w dniu 2015-06-10]

odpowiedź

Microsoft Lumia 535 - brak możliwości wysyłania MMSów i nie synchronizuje sie począ w ONET.PL | linden (08.06.2015, 08:20)

Czy mogę prosić o pomoc?

Kupiłem telefon - NOWY - w sklepie MM i mam problem w wysyłka MMSów z telefonu oraz z konfiguracją poczty na ONET.

MMSy nie wychodzą a w ustawieniach wg mnie wszytko jest poprawnie uzupełnione.

To samo tyczy sie poczty. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników