forumnju na kartęusługinju na kartę - blokada SMS reklamowych - jak to zrobić niezawodnie ?

nju na kartę - blokada SMS reklamowych - jak to zrobić niezawodnie ?

 

nju na kartę - blokada SMS reklamowych - jak to zrobić niezawodnie ? (2015-05-30 09:34)

Witam


wydaje mi się że w ofercie abonamentowej nie mam tego problemu
natomiast nowy nju na kartę - od razu zaczeły przychodzić reklamy SMS z różnych numerów
zgłoszenie kontaktu - poinformowali mnie, że blokada SMS reklamowych jest już aktywna


niestety po tygodniu znów zaczęły przychodzić SMSy z reklamą


Pytanie: jak wyłączyć to raz na zawsze ? czy jest jakieś pole ze zgodą które trudno znaleźć , a powoduje że SMSy przychodzą ?


pozdawiam



 

nju na kartę - blokada SMS reklamowych - jak to zrobić niezawodnie ? (2015-05-30 12:30)

napisz reklamację, podając dokładną datę i treść SMS-a oraz z jakiego numeru dostajesz z prośbą o blokadę takich SMS-ów, bo nie wyrażałeś żadnej zgody na ich otrzymywanie. W przypadku braku reakcji złożysz skargę do GIODO.
W odpowiedzi pewnie dostaniesz, że to nie jest wina operatora i że nic nie mogą zrobić i inny bełkot ale zwykle SPAM potem przestaje przychodzić.

odpowiedź

nju na kartę - blokada SMS reklamowych - jak to zrobić niezawodnie ? | j23-znowu-nadaje (30.05.2015, 09:34)

Witam


wydaje mi się że w ofercie abonamentowej nie mam tego problemu
natomiast nowy nju na kartę - od razu zaczeły przychodzić reklamy SMS z różnych numerów
zgłoszenie kontaktu - poinformowali mnie, że blokada SMS reklamowych jest już aktywna


niestety po tygodniu znów zaczęły przychodzić SMSy z reklamą


Pytanie: jak wyłączyć to raz na zawsze ? czy jest jakieś pole ze zgodą które trudno znaleźć , a powoduje że SMSy przychodzą ?


pozdawiam



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników