forumnju na kartęusługiNie działa wysyłanie odbiór MMS

Nie działa wysyłanie odbiór MMS

 

Nie działa wysyłanie odbiór MMS (2017-12-25 15:15)

Witam,


czy nju ma jakiś problem z siecią? Nagle wczoraj wysyłając MMSa nie doszedł on do obiorcy. Ja mam raport w statusie: żądanie.  To samo z odbieraniem, nic do mnie nie dochodzi. SMSy działają prawidłowo.


Mam włączona Transmisję Danych i wifi. Do tej pory wszystko działało ok. Pobierałem konfiguracje z ustaw.njumobile.pl ale nic się nie zmienia. 


Mam tel Huawei P10, Android 7,


Punkt dostępowy mam MMS Orange:


nazwa uzytkownika: mms
haslo: mms
MMSC: http://mms.orange.pl
Proxy dla MMS: 192.168.6.104
Port: 8080
MCC: 260
MNC: 03
Typ APN: mms
Protokół APN: IPv4

 

Nie działa wysyłanie odbiór MMS (2017-12-25 19:01)

Orange ma jakieś problemy już od wczoraj...

 

Nie działa wysyłanie odbiór MMS (2017-12-26 11:29)

Wkurzająca sieć. Też nie mogę wysyłać mmsow i to w święta!!! I pomyśleć że ściągam do tej sieci całą rodzinę. 

~martinez07

 

Nie działa wysyłanie odbiór MMS (2017-12-27 15:38)

Może się tu podepnę, przeniosłem numer do nju i jednocześnie wymieniłem telefon na Xiaomi Redmi Note 4. 
Od tej pory nie mogę odbierać ani wysyłać mms-ów. Internet działa, ale mimo skonfigurowania APN dla mms zgodnie z instrukcją na stronie nju, te nie działają. Na infolinii powiedziano mi że mam wszystko prawidłowo skonfigurowane :/
Jakieś pomysły?


Wersja android: 7.0 NRD90M

~mkucz

 

Nie działa wysyłanie odbiór MMS (2017-12-27 16:07)

W nju w ostatnich dniach była awaria, która skutkowała brakiem możliwości wysyłania i obierania mmsów. Co jakiś czas w<span >yłącz i włącz telefon i spróbuj wysłać MMS-a. Jeżeli problem nie ustąpi w ciągu 24 godzin, wyślij zgłoszenie techniczne przez konto nju mobile.

~odpowiedzialna

odpowiedź

Nie działa wysyłanie odbiór MMS | gość1514211315269 (25.12.2017, 15:15)

Witam,


czy nju ma jakiś problem z siecią? Nagle wczoraj wysyłając MMSa nie doszedł on do obiorcy. Ja mam raport w statusie: żądanie.  To samo z odbieraniem, nic do mnie nie dochodzi. SMSy działają prawidłowo.


Mam włączona Transmisję Danych i wifi. Do tej pory wszystko działało ok. Pobierałem konfiguracje z ustaw.njumobile.pl ale nic się nie zmienia. 


Mam tel Huawei P10, Android 7,


Punkt dostępowy mam MMS Orange:


nazwa uzytkownika: mms
haslo: mms
MMSC: http://mms.orange.pl
Proxy dla MMS: 192.168.6.104
Port: 8080
MCC: 260
MNC: 03
Typ APN: mms
Protokół APN: IPv4

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników