nju abonament

 

nju abonament (2013-09-12 10:28)

witam ,
zakupiłam nowa ofertę z nowym numerem na abonament w nju ,aktualnie czekam na dostawe sim i umowy .
do 20 pazdziernika jestem jeszcze związana umowa w play  , czy musze aktywować karte czy czekać  do zakończenia umowy w play
 jeśli  aktywuje sim ..bez wykonania żadnych połączeń .jaki będę miał rachunek 9pln?,czy będę obciążona  innymi kosztami?,

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gosc32345

 

nju abonament (2013-09-12 10:55)

Jeśli to nowy nr to umowa z play dla NJU nie ma żadnego znaczenia, wydaje mi sie ze jest to bez znaczenia czy numer aktuwujesz czy nie (imho to nju aktywuje a nie ty, bo to abonament a nie karta) abonament minimalny to 9 pln przynajmniej tyle będzie naliczone.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju abonament (2013-09-12 13:26)

dziękuje za odp a jeszcze jedno przy odbiorze umowy i sim od kuriera wiem ze muszę posiadać dokument stwierdzający tożsamość(dowód,etc) czytałam ze wymagają tez jakiegoś ksero innego dokumentu czy to prawda? wydaje mi się ze dowód osobisty wystarczy .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gosc32345

 

nju abonament (2013-09-17 09:48)

Wczoraj kurier wołał ode mnie dowód osobisty jak i ksero tego dowodu.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

nju abonament | ~gosc32345 (12.09.2013, 10:28)

witam ,
zakupiłam nowa ofertę z nowym numerem na abonament w nju ,aktualnie czekam na dostawe sim i umowy .
do 20 pazdziernika jestem jeszcze związana umowa w play  , czy musze aktywować karte czy czekać  do zakończenia umowy w play
 jeśli  aktywuje sim ..bez wykonania żadnych połączeń .jaki będę miał rachunek 9pln?,czy będę obciążona  innymi kosztami?,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników