nju abonament

 

nju abonament (2013-09-12 10:28)

witam ,
zakupiłam nowa ofertę z nowym numerem na abonament w nju ,aktualnie czekam na dostawe sim i umowy .
do 20 pazdziernika jestem jeszcze związana umowa w play  , czy musze aktywować karte czy czekać  do zakończenia umowy w play
 jeśli  aktywuje sim ..bez wykonania żadnych połączeń .jaki będę miał rachunek 9pln?,czy będę obciążona  innymi kosztami?,

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gosc32345

 

nju abonament (2013-09-12 10:55)

Jeśli to nowy nr to umowa z play dla NJU nie ma żadnego znaczenia, wydaje mi sie ze jest to bez znaczenia czy numer aktuwujesz czy nie (imho to nju aktywuje a nie ty, bo to abonament a nie karta) abonament minimalny to 9 pln przynajmniej tyle będzie naliczone.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju abonament (2013-09-12 13:26)

dziękuje za odp a jeszcze jedno przy odbiorze umowy i sim od kuriera wiem ze muszę posiadać dokument stwierdzający tożsamość(dowód,etc) czytałam ze wymagają tez jakiegoś ksero innego dokumentu czy to prawda? wydaje mi się ze dowód osobisty wystarczy .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gosc32345

 

nju abonament (2013-09-17 09:48)

Wczoraj kurier wołał ode mnie dowód osobisty jak i ksero tego dowodu.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

nju abonament | hkr (12.09.2013, 10:55)

Jeśli to nowy nr to umowa z play dla NJU nie ma żadnego znaczenia, wydaje mi sie ze jest to bez znaczenia czy numer aktuwujesz czy nie (imho to nju aktywuje a nie ty, bo to abonament a nie karta) abonament minimalny to 9 pln przynajmniej tyle będzie naliczone.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników