pakiet internet

 

pakiet internet (2013-08-29 10:51)

Czy można sprawdzić jakoś ile zostało do wykorzystania pakietu internetowego, który został dokupiony?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pakiet internet (2013-08-29 11:10)

w ofercie z rachunkiem:

"W każdej chwili Abonent ma możliwość sprawdzenia stanu Pakietu zamówionego w ramach Usługi (stanu zsumowanych Pakietów zgodnie z pkt. 8) na jeden ze sposobów określonych w pkt 1., z zastrzeżeniem, że w treści SMS-a wysłanego pod numer 358 należy wpisać ILE 350 w przypadku Pakietu 350 MB lub ILE 700 w przypadku Pakietu 700 MB (koszt jak za wysłanie SMS-a zgodny z obowiązującym Abonenta Cennikiem usług)."

I w ofercie na kartę:

"6. W każdej chwili Abonent ma możliwość sprawdzenia stanu i ważności Pakietu poprzez:
6.1. wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 602 (opłata jak za SMS-a do nju mobile zgodnie z obowiązującym Abonenta Cennikiem)
6.2. wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu się nju on-line na stronie www.njumobile.pl/mojekonto
6.3. poprzez wpisanie w telefonie krótkiego kodu *127*53*1# i potwierdzenie przyciskiem ?zadzwoń?
6.4. wybór odpowiedniej opcji w Automatycznej Obsłudze Klienta pod numerem *620 (opłata za połączenie zgodna z obowiązującym Abonenta Cennikiem)
6.5. Twoje Menu tj. wybór na klawiaturze telefonu *127*# i potwierdzenie przyciskiem ?zadzwoń?."

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pakiet internet (2013-08-30 16:18)

Nie działa mi możliwość sprawdzenia stanu pakietu internetowego, choć wykupiłem pakiet 2 dni temu. Na koncie widać że pakiet kupiony. Po wysłaniu sms'a na nr 258 o treśći ILE 700. 
dostaje sms zwrotny o treści "Niepoprawna treść smsa. Sprawdź komende i wyślij ponownie. Szczegóły na www.njumobile.pl. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ars

 

pakiet internet (2017-11-07 19:49)

Mam pytanie w jai sposoób mozna sprawdziź jaki pakiet mam internetu

~mirek

odpowiedź

pakiet internet | nowicjusz1 (29.08.2013, 10:51)

Czy można sprawdzić jakoś ile zostało do wykorzystania pakietu internetowego, który został dokupiony?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników