pakiet internet

 

pakiet internet (2013-08-29 10:51)

Czy można sprawdzić jakoś ile zostało do wykorzystania pakietu internetowego, który został dokupiony?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pakiet internet (2013-08-29 11:10)

w ofercie z rachunkiem:

"W każdej chwili Abonent ma możliwość sprawdzenia stanu Pakietu zamówionego w ramach Usługi (stanu zsumowanych Pakietów zgodnie z pkt. 8) na jeden ze sposobów określonych w pkt 1., z zastrzeżeniem, że w treści SMS-a wysłanego pod numer 358 należy wpisać ILE 350 w przypadku Pakietu 350 MB lub ILE 700 w przypadku Pakietu 700 MB (koszt jak za wysłanie SMS-a zgodny z obowiązującym Abonenta Cennikiem usług)."

I w ofercie na kartę:

"6. W każdej chwili Abonent ma możliwość sprawdzenia stanu i ważności Pakietu poprzez:
6.1. wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 602 (opłata jak za SMS-a do nju mobile zgodnie z obowiązującym Abonenta Cennikiem)
6.2. wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu się nju on-line na stronie www.njumobile.pl/mojekonto
6.3. poprzez wpisanie w telefonie krótkiego kodu *127*53*1# i potwierdzenie przyciskiem ?zadzwoń?
6.4. wybór odpowiedniej opcji w Automatycznej Obsłudze Klienta pod numerem *620 (opłata za połączenie zgodna z obowiązującym Abonenta Cennikiem)
6.5. Twoje Menu tj. wybór na klawiaturze telefonu *127*# i potwierdzenie przyciskiem ?zadzwoń?."

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pakiet internet (2013-08-30 16:18)

Nie działa mi możliwość sprawdzenia stanu pakietu internetowego, choć wykupiłem pakiet 2 dni temu. Na koncie widać że pakiet kupiony. Po wysłaniu sms'a na nr 258 o treśći ILE 700. 
dostaje sms zwrotny o treści "Niepoprawna treść smsa. Sprawdź komende i wyślij ponownie. Szczegóły na www.njumobile.pl. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ars

 

pakiet internet (2017-11-07 19:49)

Mam pytanie w jai sposoób mozna sprawdziź jaki pakiet mam internetu

~mirek

odpowiedź

pakiet internet | ~mirek (07.11.2017, 19:49)

Mam pytanie w jai sposoób mozna sprawdziź jaki pakiet mam internetu
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 3 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies