forumnju z rachunkiemofertaBrak wysłania umowy na adres do korespondencji

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji

 

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji (2013-09-01 22:38)

 Wpisałem adres do korespondencji, jednak umowa zostanie wysłana na adres stałego zameldowania. Chyba nie po to się podaje adres, żeby wysłać umowę gdzie indziej..

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jackobs

 

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji (2013-09-02 08:36)

Możliwe, że kurier się pomylił, informacje na temat złożonych zamówień znajdziesz na infolinii sklepu Nju, dzwoniąc pod numer 690300400.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji (2013-09-11 07:54)

to jest odpowiedź na post:

Możliwe, że kurier się pomylił, informacje na temat złożonych zamówień znajdziesz na infolinii sklepu Nju, dzwoniąc pod numer 690300400.


TO NIE KURIER SIĘ POMYLIŁ Pani Konsultantko firmy NJU, tylko NJU POMYLIŁO SIĘ opracowując algorytm. Rozsądny człowiek po to podaje adres korespondencyjny, żeby wszelką korespondencję tam mu wysyłano. NJU tego nie załapało i wysyła na adres stałego zameldowania (ciekawe jak na to reagują studenci?).
Zmieńcie algorytm (wysyłanie umów na adres korespondencyjny z automatu) albo przebudujcie stronę formularza tak, żeby pytał, na jaki adres wysyłać korespondencję (to akurat będzie kretyńsko wyglądać: "Wysłać korespondencję na adres do korespondencji, czy ten drugi?")
Mam ten sam problem i już widzę po wpisach na forum, że chyba będę składał jeszcze raz wniosek, bo nie da się tego odkręcić (wg wpisów infolinia też nie pomaga)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~logika

 

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji (2013-09-11 08:12)

I jak tu z Wami współpracować? Pisze Wam, że macie błąd i co? - blokujecie posty. Mam nadzieję, że chociaż ktoś przeczyta zablokowane posty

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~logika

 

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji (2013-11-21 12:56)

no właśnie też się przed chwilą zorientowałem przy zamówieniu (po fakcie).
a nie zauważyłem czy tam było 'cofnij'
trzeba będzie z kurierem się dogadywać.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kolo

 

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji (2013-11-28 13:47)

to jest odpowiedź na post:

I jak tu z Wami współpracować? Pisze Wam, że macie błąd i co? - blokujecie posty. Mam nadzieję, że chociaż ktoś przeczyta zablokowane posty




Posty blokowane sa do moderacji, ale tylko dla użytkowników niezalogowanych. Jeżeli jesteś już w nju i założysz konto Twoje odpowiedzi będą automatycznie widoczne.

 

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji (2013-12-02 14:51)

ja jak składałam zamówienie to czytałam uważnie co wypisuje bo było do wypełnienia kilka rubryk. W jednej trzeba było podać miejsce meldunku w drugiej miejsce korespondencji a w trzeciej miejsce dostarczenia przez kuriera przesyłki.
Co do tego że kurier sie pomylił to jakies głupoty przecież on nie ma dostępu do danych jakie wysyłam w zamówieniu.. To nju przecież wypisuje koperty...

odpowiedź

Brak wysłania umowy na adres do korespondencji | ~jackobs (01.09.2013, 22:38)

 Wpisałem adres do korespondencji, jednak umowa zostanie wysłana na adres stałego zameldowania. Chyba nie po to się podaje adres, żeby wysłać umowę gdzie indziej..
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników