forumnju z rachunkiemofertaNJU Dodatkowy i kilka numerów

NJU Dodatkowy i kilka numerów

 

NJU Dodatkowy i kilka numerów (2015-05-13 15:53)

Mam 4 numery w NJU. Chcę zostawić 1 główny a pozostałe dodać jako dodatkowe.
Czy jest to możliwe?

 

NJU Dodatkowy i kilka numerów (2015-05-13 16:49)

Nie.  Jeden główny = Jeden dodatkowy.
W ogóle to maja jakiś problem. Ja od 1 V próbuje dodać jeden swój nr z karty jako dodatkowy. Jedno zamówienie poprzez stronę odrzucono po wszelkich zatwierdzeniach. Zadzwonili, przeprosili, że błąd w systemie mają i przyjmą zamówienie raz jeszcze telefonicznie. Ponowne potwierdzenia i dzisiaj wiadomość, że przesyłka z umową nie odebrana. Oczywiście znów błąd bo żaden kurier nie był. Ręce opadają ...

 

NJU Dodatkowy i kilka numerów (2015-05-14 16:46)

to jest odpowiedź na post:

Nie.  Jeden główny = Jeden dodatkowy.
W ogóle to maja jakiś problem. Ja od 1 V próbuje dodać jeden swój nr z karty jako dodatkowy. Jedno zamówienie poprzez stronę odrzucono po wszelkich zatwierdzeniach. Zadzwonili, przeprosili, że błąd w systemie mają i przyjmą zamówienie raz jeszcze telefonicznie. Ponowne potwierdzenia i dzisiaj wiadomość, że przesyłka z umową nie odebrana. Oczywiście znów błąd bo żaden kurier nie był. Ręce opadają ...


Czyli będę musiał zostawić 2 numery jako główne i do nich dołączyć po jednym.
Zawsze to znaczne obcięcie kosztów;)

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~radek

 

NJU Dodatkowy i kilka numerów (2015-05-15 16:47)

Co to znaczy nr główny i nr dodatkowy ?

 

NJU Dodatkowy i kilka numerów (2015-05-15 17:55)

http://www.njumobile.pl/oferta/nju_dodatkowy

odpowiedź

NJU Dodatkowy i kilka numerów | s-krobek (13.05.2015, 16:49)

Nie.  Jeden główny = Jeden dodatkowy.
W ogóle to maja jakiś problem. Ja od 1 V próbuje dodać jeden swój nr z karty jako dodatkowy. Jedno zamówienie poprzez stronę odrzucono po wszelkich zatwierdzeniach. Zadzwonili, przeprosili, że błąd w systemie mają i przyjmą zamówienie raz jeszcze telefonicznie. Ponowne potwierdzenia i dzisiaj wiadomość, że przesyłka z umową nie odebrana. Oczywiście znów błąd bo żaden kurier nie był. Ręce opadają ...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies