forumnju z rachunkiemofertaBłąd w kalkulatorze oferty

Błąd w kalkulatorze oferty

 

Błąd w kalkulatorze oferty (2014-08-02 11:14)

W kalkulatorze oferty, przy włączonej usłudze 19 zł do komórkowych, maksymalna kwota do zapłacenia to 57 zł. Konsultantka poinformowała mnie, że przy włączonej usłudze 19 zł do kom nie ma limitu 9 zł na smsy i płacimy za wszystkie. Kwota rachunku może więc wzrosnąć jeśli nie uważamy. Warto by to skorygować lub jaśniej zaznaczyć na stronie żeby zaradzić zdziwieniu na koniec miesiąca.

~krzysztof

 

Błąd w kalkulatorze oferty (2014-08-03 06:20)

Chyba konsultantka była na bani. Co innego mówi regulamin.

 

Błąd w kalkulatorze oferty (2014-08-04 14:01)

Regulamin stwierdza wyraznie ze smsy i mmsy po przekroczeniu 10 zl sa darmowe. U mnie wzrost kosztow wynikal np z wyslania Specjalnego SMSa, co zajelo mi chwile aby do tego dojsc. Wczesniej zdazylam juz zlozyc reklamacje zeby za chwile ja anulowac:) 

[edytowane przez daissy o 14:25 w dniu 2014-08-04]

odpowiedź

Błąd w kalkulatorze oferty | ~krzysztof (02.08.2014, 11:14)

W kalkulatorze oferty, przy włączonej usłudze 19 zł do komórkowych, maksymalna kwota do zapłacenia to 57 zł. Konsultantka poinformowała mnie, że przy włączonej usłudze 19 zł do kom nie ma limitu 9 zł na smsy i płacimy za wszystkie. Kwota rachunku może więc wzrosnąć jeśli nie uważamy. Warto by to skorygować lub jaśniej zaznaczyć na stronie żeby zaradzić zdziwieniu na koniec miesiąca.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników