forumnju z rachunkiemoferta39 zł za wszystko ???

39 zł za wszystko ???

 

39 zł za wszystko ??? (2015-05-11 15:23)

39 zł za wszystko...a stan konta pokazuje ponad 53 zł
Jak mam rozumieć w takim razie ofertę nju mobile "jeden za wszystko" tzn 39 zl za wszystko...spoko mój rachunek pokazuje inna kwotę??!?! 

 

39 zł za wszystko ??? (2015-05-11 16:37)

Od jak dawna masz nr w NJU ? Kiedy włączyłeś tą usługę ? Może jeszcze nie jest aktywna na Twoim koncie lub masz jeszcze nr tymczasowy i stąd taka kwota ?
Jeśli żadna z tych opcji i już np. miałeś w zeszłym okresie rozliczeniowym "Jeden ... " aktywne i było ok to pisz reklamację.

 

39 zł za wszystko ??? (2015-05-13 12:17)

to jest odpowiedź na post:

Od jak dawna masz nr w NJU ? Kiedy włączyłeś tą usługę ? Może jeszcze nie jest aktywna na Twoim koncie lub masz jeszcze nr tymczasowy i stąd taka kwota ?
Jeśli żadna z tych opcji i już np. miałeś w zeszłym okresie rozliczeniowym "Jeden ... " aktywne i było ok to pisz reklamację.




Od 27.04.2015 jestem w nju i podczas podpisania umowy opcja 39zł za wszystko była włączona. I w profilu abonenckim wyświetla się jako aktywna. Napisałam e-mail do BOK " <span >Analiza konta numeru ######## potwierdza aktywną usługę ?Jeden na wszystko? od dnia 27.04.2015.<span >Wszelkie opłaty dla usługi będą rozliczone z końcem okresu rozliczeniowego, który przypada na 23 dzień każdego miesiąca." To ich odpowiedź. <br >

 

39 zł za wszystko ??? (2015-05-13 17:39)

Czyli tak czy tak wstrzymać się musisz do końca cyklu. Odpowiedz masz, że usługa włączona.
Podstawy do reklamacji w razie czego jak najbardziej ;) Ew będzie korekta.

 

39 zł za wszystko ??? (2015-05-13 23:32)

Pamiętaj tez o tym, ze za pewne usługi są naliczane opłaty dodatkowe, np. za połączenia lub SMS o podwyższonej płatności. I takie połączenia nie wchodzą w skład "darmowych", stąd rachunek moze byc większy.


Ja kiedyś reklamowałem bzdurę, złotówkę z hakiem więcej niż 39 złotych no i okazało sie, ze dzwoniłem na infolinie, a 0800 doliczane są ekstra do rachunku.


Podobnie jest z przekierowaniem połączenia, opcja często automatyczna w aparatach Dual sim, z jednej karty na druga. Połączenie przekierowane tez jest osobno liczone.


Ja używam opcji za 39 złotych i poza tym jednym przypadkiem nigdy nie zapłaciłem więcej niż trzeba.


Jeżeli podwyższona opłata nie wynika z tego, trzeba reklamować. Pozdrawiam.

 

39 zł za wszystko ??? (2015-05-14 14:17)

Ja miałam tak samo....podobno od nowego cyklu rozliczeniowego będzie prawidłowo..tzn od jutra...zobaczymy!W umowie pisemnej,dostarczonej przez pocztę tak miało być od lutego 2015.Mors.

 

39 zł za wszystko ??? (2015-05-27 17:40)

@koniu
infolinia 800 jest bezpłatna, więc pewnie dzwoniłeś na 801.

odpowiedź

39 zł za wszystko ??? | nie (11.05.2015, 15:23)

39 zł za wszystko...a stan konta pokazuje ponad 53 zł
Jak mam rozumieć w takim razie ofertę nju mobile "jeden za wszystko" tzn 39 zl za wszystko...spoko mój rachunek pokazuje inna kwotę??!?! 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies