forumnju na kartęusługiWymiana karty, a brak starego numeru PUK

Wymiana karty, a brak starego numeru PUK

 

Wymiana karty, a brak starego numeru PUK (2015-04-30 20:22)

Witam,
przeszedłem do nju z Orange i zgłosiłem chęć wymiany karty na nową. Podczas aktywacji nowej karty poinformowano mnie, że potrzebny będzie numer PUK starej karty (pochodząca jeszcze z czasów Idei). Niestety po takim czasie nie mam pojęcia gdzie mógłbym odnaleźć PUK. Jest jakiś inny sposób, żeby aktywować w nju nową kartę, bez posiadania PUKu do starej?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mazurek

 

Wymiana karty, a brak starego numeru PUK (2018-12-14 13:30)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
przeszedłem do nju z Orange i zgłosiłem chęć wymiany karty na nową. Podczas aktywacji nowej karty poinformowano mnie, że potrzebny będzie numer PUK starej karty (pochodząca jeszcze z czasów Idei). Niestety po takim czasie nie mam pojęcia gdzie mógłbym odnaleźć PUK. Jest jakiś inny sposób, żeby aktywować w nju nową kartę, bez posiadania PUKu do starej?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1544790632647

odpowiedź

Wymiana karty, a brak starego numeru PUK | ~mazurek (30.04.2015, 20:22)

Witam,
przeszedłem do nju z Orange i zgłosiłem chęć wymiany karty na nową. Podczas aktywacji nowej karty poinformowano mnie, że potrzebny będzie numer PUK starej karty (pochodząca jeszcze z czasów Idei). Niestety po takim czasie nie mam pojęcia gdzie mógłbym odnaleźć PUK. Jest jakiś inny sposób, żeby aktywować w nju nową kartę, bez posiadania PUKu do starej?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników