forumnju na kartęusługiNumer "na wieki" to tylko reklama a rzeczywistosc jest w regulaminie i mozesz go stracic!.

Numer "na wieki" to tylko reklama a rzeczywistosc jest w regulaminie i mozesz go stracic!.

 

Numer "na wieki" to tylko reklama a rzeczywistosc jest w regulaminie i mozesz go stracic!. (2017-05-26 18:09)

Numer "na wieki" to tylko reklama a rzeczywistość jest w regulaminie. Ale kto go czyta?
Tak więc numer "na wieki" nie jest 'na wieki" bo zabiorą ci po paru miesiącach jak nie odpowiesz na ostrzegające SMS-y! 
Ja straciłem mój numer "na wieki" mimo że przy rejestracji NJU numeru zapewniano mnie że będąc przez 9 miesięcy za granicą na pewno go nie stracę bo on jest "na wieki"!
Jednak osoby wyjeżdżające za granicę usuwają NJU kartę z telefonu. W takiej sytuacji trącą swój numer "na wieki" razem z kasą bo nie mogą otrzymać i odpowiedzieć na ostrzegające NJU SMS-y. Tutaj powinny być wysyłane raczej emaile. Niestety, NJU "na wieki" jest raczej naciąganiem klientów bo mało kto czyta regulaminy, chyba że po fakcie takim jak ten.   Wygląda to jak niedopowiedzenie.... albo raczej oszustwo. Chyba NJU tym nie zyska klientów.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~podroznik

 

Numer "na wieki" to tylko reklama a rzeczywistosc jest w regulaminie i mozesz go stracic!. (2017-06-27 18:42)

Numer możesz odzyskać... ale bez kasy.... z kontem zerowym.

odpowiedź

Numer " | na wieki" ( to tylko reklama a rzeczywistosc jest w regulaminie i mozesz go stracic!. )

Numer "na wieki" to tylko reklama a rzeczywistość jest w regulaminie. Ale kto go czyta?
Tak więc numer "na wieki" nie jest 'na wieki" bo zabiorą ci po paru miesiącach jak nie odpowiesz na ostrzegające SMS-y! 
Ja straciłem mój numer "na wieki" mimo że przy rejestracji NJU numeru zapewniano mnie że będąc przez 9 miesięcy za granicą na pewno go nie stracę bo on jest "na wieki"!
Jednak osoby wyjeżdżające za granicę usuwają NJU kartę z telefonu. W takiej sytuacji trącą swój numer "na wieki" razem z kasą bo nie mogą otrzymać i odpowiedzieć na ostrzegające NJU SMS-y. Tutaj powinny być wysyłane raczej emaile. Niestety, NJU "na wieki" jest raczej naciąganiem klientów bo mało kto czyta regulaminy, chyba że po fakcie takim jak ten.   Wygląda to jak niedopowiedzenie.... albo raczej oszustwo. Chyba NJU tym nie zyska klientów.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników