forumstrona www, moje kontomoje kontoPrzeniesienie numeru do innej sieci.

Przeniesienie numeru do innej sieci.

 

Przeniesienie numeru do innej sieci. (2015-04-28 19:32)

Witam, planuje przeniesienie numeru do innej sieci z Nju mobile, jednak muszę zarejestrować numer. Gdzie mogę tego dokonać?

~msd

 

Przeniesienie numeru do innej sieci. (2015-04-28 20:11)

Na stronie głównej NJU masz możliwość założenia konta. Wtedy też masz tam możliwość zarządzania swoim kontem, usługami itd a także możesz wprowadzić  swoje dane.

[edytowane przez s-krobek o 20:16 w dniu 2015-04-28]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przeniesienie numeru do innej sieci. (2015-04-29 15:09)

to jest odpowiedź na post:

Na stronie głównej NJU masz możliwość założenia konta. Wtedy też masz tam możliwość zarządzania swoim kontem, usługami itd a także możesz wprowadzić  swoje dane.




to ma być żart, nabijanie postów/punktów czy coś jeszcze innego?!
Twoja odpowiedź do tego wątku nic nie wnosi,


Proszę obsługę techniczną o odpowiedź w jaki sposób KROK PO KROKU, gdzie należy wejść, aby zrejestrować numer.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przeniesienie numeru do innej sieci. (2015-04-29 18:24)

<a href="http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,rejestracja-w-ofercie-nju-na-karte">http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,rejestracja-w-ofercie-nju-na-karte


Numer na kartę njumobile zarejestrujesz poprzez wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego lub automatycznie poprzez stronę internetową www.njumobile.pl

Aby zarejestrować swój numer NJU pobierz kartę rejestracyjną dostępną <a href="http://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/karta-rejestracyjna.pdf"><font color="#0066cc">tutaj</font>, wydrukuj, wypełnij i prześlij do nas listownie na adres:

Nju mobile
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

<strong> Możesz także zarejestrować się poprzez konto na njumobile.pl . Zaloguj się na portalu. Jeżeli nie założyłeś jeszcze konta na portalu - zrób to teraz. Następnie wybierz opcję moje dane. Uzupełnij pola formularza zgodnie z ich opisem. Podaj aktualne i kompletne dane. Ich poprawność i zgodność poświadczasz zaznaczając odpowiednie pole na końcu formularza.
</strong>
Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich pól przejdź dalej. Na numer w ofercie na kartę, którą właśnie rejestrujesz otrzymasz SMS z hasłem. Wpisz je w odpowiednim polu na stronie. Następnie kliknij <strong>zarejestruj kartę</strong>. Jeśli kod z wiadomości SMS wpisałeś poprawnie to zlecenie rejestracji zostało przyjęte.

O rejestracji Twojej karty zostaniesz poinformowany SMS-em.


PODKRESLIŁEM CI BO MASZ PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM WIDZĘ!
A nabić możesz sobie ale guza ew. ;)


[edytowane przez s-krobek o 18:28 w dniu 2015-04-29]

odpowiedź

Przeniesienie numeru do innej sieci. | ~msd (28.04.2015, 19:32)

Witam, planuje przeniesienie numeru do innej sieci z Nju mobile, jednak muszę zarejestrować numer. Gdzie mogę tego dokonać?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 1 zalogowanych użytkowników