forumnju na kartęusługiBlokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)?

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)?

 

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? (2015-03-16 02:09)

Jak włączyć blokadę powiadomień o kosztach połączeń (by ten SMS za każdym razem po rozmowie nie przychodził)?
Mam NJU na kartę, ten kod który ma niby działać, czyli SMS o treści AKT pod numer 530 to w ogóle nie działa bo dostaję komunikat, że opcja ta nie jest dostępna w moim planie taryfowym

 

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? (2017-01-27 13:00)

Dlaczego ta funkcja nie działa? Powiadomienia od operatora o kosztach połączenia są głośniejsze niż mój dźwięk dzwonka i czasem gdy telefon jest blisko ucha grozi mi jego uraz a nawet trwałe uszkodzenie. Takie błędy powinny być usuwane na bieżąco drogi dostawco usług.

~klientnju

 

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? (2017-01-30 01:14)

Hahahahaha..... :D Najzabawniejszy post jaki ostatnio czytałem. 


Dźwięki powiadomień to kwestia konfiguracji telefonu. Jeśli uważasz, że możesz stracić słuch bo masz za głośny dźwięk to Twoja wina, bo źle ustawiłeś sobie telefon a nie Operatora....


Natomiast jeśli chcesz zablokować takie powiadomienia to wystarczy wyslać zgłoszenie do BOK przez formularz kontaktowy.

odpowiedź

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? | gość1426468160067 (16.03.2015, 02:09)

Jak włączyć blokadę powiadomień o kosztach połączeń (by ten SMS za każdym razem po rozmowie nie przychodził)?
Mam NJU na kartę, ten kod który ma niby działać, czyli SMS o treści AKT pod numer 530 to w ogóle nie działa bo dostaję komunikat, że opcja ta nie jest dostępna w moim planie taryfowym
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników