forumnju na kartęusługiBlokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)?

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)?

 

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? (2015-03-16 02:09)

Jak włączyć blokadę powiadomień o kosztach połączeń (by ten SMS za każdym razem po rozmowie nie przychodził)?
Mam NJU na kartę, ten kod który ma niby działać, czyli SMS o treści AKT pod numer 530 to w ogóle nie działa bo dostaję komunikat, że opcja ta nie jest dostępna w moim planie taryfowym

 

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? (2017-01-27 13:00)

Dlaczego ta funkcja nie działa? Powiadomienia od operatora o kosztach połączenia są głośniejsze niż mój dźwięk dzwonka i czasem gdy telefon jest blisko ucha grozi mi jego uraz a nawet trwałe uszkodzenie. Takie błędy powinny być usuwane na bieżąco drogi dostawco usług.

~klientnju

 

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? (2017-01-30 01:14)

Hahahahaha..... :D Najzabawniejszy post jaki ostatnio czytałem. 


Dźwięki powiadomień to kwestia konfiguracji telefonu. Jeśli uważasz, że możesz stracić słuch bo masz za głośny dźwięk to Twoja wina, bo źle ustawiłeś sobie telefon a nie Operatora....


Natomiast jeśli chcesz zablokować takie powiadomienia to wystarczy wyslać zgłoszenie do BOK przez formularz kontaktowy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Blokada powiadomień o kosztach połączeń (jak włączyć)? | ~klientnju (27.01.2017, 13:00)

Dlaczego ta funkcja nie działa? Powiadomienia od operatora o kosztach połączenia są głośniejsze niż mój dźwięk dzwonka i czasem gdy telefon jest blisko ucha grozi mi jego uraz a nawet trwałe uszkodzenie. Takie błędy powinny być usuwane na bieżąco drogi dostawco usług.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

128 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies