forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru umowa na inną osobę

Przeniesienie numeru umowa na inną osobę

 

Przeniesienie numeru umowa na inną osobę (2015-02-04 11:37)

Witam. Moja sytuacja wygląda tak że mam numer który jest w umowie zapisany na inną osobę. I postanowiliśmy przenieść ten numer do nju ale niestety prawny właściciel jest bardzo daleko. Czy da się jakoś przenieść numer bez problemu (chodzi mi o telefoniczne ustalanie toższamości prawnego właściciela).

~córkosyn

 

Przeniesienie numeru umowa na inną osobę (2015-02-12 17:18)

Sprawdź, jak wygląda sprawa cesji (zmiany danych abonaneta) u obecnego operatora. Może wystarczy mail albo pisemna dyspozycja. Jak numer będzie zapisany jako twój, złóż wniosek do nju o przeniesienie. Inaczej się nie da.
Kurier, który przywozi dokumenty od NJU sprawdza dowód osobisty osoby, która je przy nim podpisuje. Gdyby obecny właściciel numeru jednak wrócił na krótko i mógł podpisać dokumenty kurierowi, to pamiętajcie, że w NJU numer pozostanie zapisany na niego na zawsze. W NJU nie ma możliwości cesji.

odpowiedź

Przeniesienie numeru umowa na inną osobę | ~córkosyn (04.02.2015, 11:37)

Witam. Moja sytuacja wygląda tak że mam numer który jest w umowie zapisany na inną osobę. I postanowiliśmy przenieść ten numer do nju ale niestety prawny właściciel jest bardzo daleko. Czy da się jakoś przenieść numer bez problemu (chodzi mi o telefoniczne ustalanie toższamości prawnego właściciela).
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

74 gości i 0 zalogowanych użytkowników