forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru i uruchomienie "jeden na wszystko"

Przeniesienie numeru i uruchomienie "jeden na wszystko"

 

Przeniesienie numeru i uruchomienie "jeden na wszystko" (2015-02-02 15:44)

<span >Od wczoraj, tj.1 luty, w wyniku przeniesienia moje dwa numery są w nju!</span><div >Od razu po dostaniu info, że jestem już w nju, zleciłem uruchomienie "jeden na wszystko" - wcześniej nie było to możliwe, bo plan taryfowy był "tymczasowy" i ta opcja była po prostu niedostępna.<div >Widzę, że zlecenie jest cały czas "w realizacji".<div >
<div >Pytanie - czy muszę odczekać cały okres rozliczeniowy aby "jeden na wszystko" zostało uruchomione?!?!?!

 

Przeniesienie numeru i uruchomienie "jeden na wszystko" (2015-02-02 17:28)

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że skoro już masz ofertę Buzz a nie plan tymczasowy a Jeden na ... jest w realizacji to zacznie Ci obowiązywać z nowym okresem rozliczeniowym.<BR>Ew zadzwoń na info i zapytaj konsultanta.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1422894946768

 

Przeniesienie numeru i uruchomienie "jeden na wszystko" (2015-02-02 17:41)

to jest odpowiedź na post:

to zacznie Ci obowiązywać z nowym okresem rozliczeniowym</span><span >

</span><div >I to jest moim zdaniem świństwo, bo zachęcają mega hiper ofertą, przejściem, <div >ale żeby skorzystać z oferty, to  trzeba odczekać miesiąc i zapłacić więcej - nie oczekuję, że tą informacją będą się chwalić, ale qrcze powinna być bardziej oczywista i dostępna!
Może nie są to jakieś mega pieniądze ale w moim przypadku 18zł x 2 numery, czyli 36zł!<div >Qrcze drugi dzień w nju a już czuję się oszukany :( aby dalej było lepiej!!!

odpowiedź

Przeniesienie numeru i uruchomienie " | jeden na wszystko" (dzidek)

</span><div >I to jest moim zdaniem świństwo, bo zachęcają mega hiper ofertą, przejściem, <div >ale żeby skorzystać z oferty, to  trzeba odczekać miesiąc i zapłacić więcej - nie oczekuję, że tą informacją będą się chwalić, ale qrcze powinna być bardziej oczywista i dostępna!
Może nie są to jakieś mega pieniądze ale w moim przypadku 18zł x 2 numery, czyli 36zł!<div >Qrcze drugi dzień w nju a już czuję się oszukany :( aby dalej było lepiej!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies