forumnju z rachunkiemofertaWysokość rachunku przy korzystaniu wyłącznie z SMS Premium.

Wysokość rachunku przy korzystaniu wyłącznie z SMS Premium.

 

Wysokość rachunku przy korzystaniu wyłącznie z SMS Premium. (2018-01-10 00:03)


<font color="#185d68">Cześć.</font>
<font color="#185d68">W okresie rozliczeniowym w NJU z rachunkiem wysyłam jedynie kilka SMSów Premium (ich łączny koszt brutto powyżej 9 zł). Zero dzwonienia, standardowych smsów, używania netu. Czy wtedy do wartości smsów premium na rachunku będę miał doliczone dociążenie 9 zł?</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Po przeczytaniu regulaminu uważam, że nie.</font>
<font color="#185d68">Pkt.9 "Dociążenie" regulaminu mówi:</font>
<font color="#185d68">9.2 - w przypadku gdy Abonent nie wykona połączeń opisanych w punktach 3,4,5,6 na łączną kwotę 9 zł, zostanie mu doliczona kwota (...) itd.</font>
<font color="#185d68">Pkt 6 to "zasada naliczania opłat za inne usługi telekomunikacyjne" w tym również smsy premium.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Czyli wykonując połaczenia opisane w pkt 6 (smsy premium) na kwotę powyżej 9 zł powinienem na koniec okresu rozliczeniowego otrzymać na rachunku kwotę jedynie będącą suma opłat za te SMSy premium bez dodatkowej kwoty dociążenia. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, bo gdzieniegdzie napotkałem odmienne opinie.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68"> Z góry dzięki za odp.</font>

 

Wysokość rachunku przy korzystaniu wyłącznie z SMS Premium. (2018-01-10 07:31)

Nie, dociążenie do 9 zł jest naliczane, jeżeli kwota rachunku nie przekracza 9 zł. Ponadto, jak włączysz usługę im dlużej, tym lepiej po trzech miesiącach dociążenie przestaje obowiązywać.

~enter

odpowiedź

Wysokość rachunku przy korzystaniu wyłącznie z SMS Premium. | piottrr (10.01.2018, 00:03)


<font color="#185d68">Cześć.</font>
<font color="#185d68">W okresie rozliczeniowym w NJU z rachunkiem wysyłam jedynie kilka SMSów Premium (ich łączny koszt brutto powyżej 9 zł). Zero dzwonienia, standardowych smsów, używania netu. Czy wtedy do wartości smsów premium na rachunku będę miał doliczone dociążenie 9 zł?</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Po przeczytaniu regulaminu uważam, że nie.</font>
<font color="#185d68">Pkt.9 "Dociążenie" regulaminu mówi:</font>
<font color="#185d68">9.2 - w przypadku gdy Abonent nie wykona połączeń opisanych w punktach 3,4,5,6 na łączną kwotę 9 zł, zostanie mu doliczona kwota (...) itd.</font>
<font color="#185d68">Pkt 6 to "zasada naliczania opłat za inne usługi telekomunikacyjne" w tym również smsy premium.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Czyli wykonując połaczenia opisane w pkt 6 (smsy premium) na kwotę powyżej 9 zł powinienem na koniec okresu rozliczeniowego otrzymać na rachunku kwotę jedynie będącą suma opłat za te SMSy premium bez dodatkowej kwoty dociążenia. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, bo gdzieniegdzie napotkałem odmienne opinie.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68"> Z góry dzięki za odp.</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies