forumstrona www, moje kontomoje kontoAktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem

 

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem (2015-01-19 20:55)

Nju mobile odciął mnie od świata.

Wyjechałem za granicę, nie mogę dzwonić ani wysyłać smsów. To odcina mnie również od dostępu do banku. Jestem za granicą, bez telefonu i pieniędzy. Milusio?

No to siup na www i aktywować roaming, prawda? No tak, tylko żeby go aktywować, trzeba otrzymać wysłany przez operatora sms z kodem zabezpieczającym. Tylko, że sms nie dochodzi. Nie mogę zadzwonić pod infolinię, no to chociaż napiszę przez formularz kontaktowy. Prawda? Otóż nie.

Bo teraz jak klikam na formularz kontaktowy, to mnie wyrzuca do wyszukiwarki gotowych tematów pomocy. Oczywiście, tam pomocy nie ma.

No i że tak powiem jestem ugotowany. Jeśli przez dziadostwo Nju mobile doznam szkód, a jestem blisko, to będę ubiegał się o odszkodowanie!

Do dobrych dusz na forum - jeśli ktoś ma możliwość, niech zadzwoni do operatora, poinformuje o moim przypadku. mój nr telefonu to 516 130 597. Sms automatyczny pewnie nie dochodzi, bo jestem za granicą i musiałby być wysłany z prefiksem +385. Pomocy!

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~njuniedziala

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~papai

 

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem (2015-04-04 00:55)

Już mówię co zrobić by Panu pomóc. Proszę zalogować się na swoje konto na portalu, następnie wybrać zakładkę 'moje konto" a następnie 'kontakt" i tu przez formularz kontaktowy z listy rozwijalnej wybrać rodzaj-zlecenie,potem jako temat zgłoszenia-pozostałe zmiany na koncie a w tresci napisać 'proszę o zlecenie włączenia roamingu na numerze xxx xxx xxx
Poprzez logowanie na konto, to zlecenie zostanie podjęte i zrealizowane, gdyż logowanie na konto zapewnia już weryfikację danych a bez weryfikacji jakaby nawet ktoś dzwonił w Pana imieniu to nic nie zrobi.
Mam nadzieję, że pomogłam

 

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem (2015-04-05 01:00)

Najtańsza opcja to kontakt z operatorem przez formularz, najlepiej po zalogowaniu na konto.
<font color="#185d68">W miarę szybko też da się załatwić sprawę telefonicznie , tutaj jednak trzeba liczyć się z kosztem połączenia telefonicznego za granicę. 
</font>
Kontakt telefoniczny z zagranicy +48 <span >690 610 610 
Formularz kontaktowy <a href="https://www.njumobile.pl/mojekonto/kontakt/nowe-zgloszenie" title="https://www.njumobile.pl/mojekonto/kontakt/nowe-zgloszenie" target="_self">https://www.njumobile.pl/mojekonto/kontakt/nowe-zgloszenie

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1431195724992

 

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem (2016-05-20 14:38)

Widzę że jeszcze daleka droga do profesjonalizmu , gruszka z nju !!! Chciałbym napisać z Irlandi   że kiedy wróce do PL odrazu rezygnuje z NJU odcieli mnie od Polski na 2 tygodnie . Załuje że zrezygnowałem z P... tam nie było kłopotów z roamingiem za każdym razem kiedy wyjeżdzałem na wakacje . 
ps. do szefostwa NJU, w ten sposób tylko sobie szkodzicie i nie zarobicie 
Dariusz Borkowski
514442839

~darioie

 

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem (2017-06-23 03:52)

Proszę o włączenie roamingu, nie mogę się zalogować bo zapomniałam hasła a jestem za granica.

~ekaz

 

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem (2017-06-23 15:50)

Użytkownicy forum nie włączą Ci roamingu.

odpowiedź

Aktywacja Roamingu, brak możliwości kontaktu z operatorem | wqrwiony. (19.01.2015, 20:55)

Nju mobile odciął mnie od świata.

Wyjechałem za granicę, nie mogę dzwonić ani wysyłać smsów. To odcina mnie również od dostępu do banku. Jestem za granicą, bez telefonu i pieniędzy. Milusio?

No to siup na www i aktywować roaming, prawda? No tak, tylko żeby go aktywować, trzeba otrzymać wysłany przez operatora sms z kodem zabezpieczającym. Tylko, że sms nie dochodzi. Nie mogę zadzwonić pod infolinię, no to chociaż napiszę przez formularz kontaktowy. Prawda? Otóż nie.

Bo teraz jak klikam na formularz kontaktowy, to mnie wyrzuca do wyszukiwarki gotowych tematów pomocy. Oczywiście, tam pomocy nie ma.

No i że tak powiem jestem ugotowany. Jeśli przez dziadostwo Nju mobile doznam szkód, a jestem blisko, to będę ubiegał się o odszkodowanie!

Do dobrych dusz na forum - jeśli ktoś ma możliwość, niech zadzwoni do operatora, poinformuje o moim przypadku. mój nr telefonu to 516 130 597. Sms automatyczny pewnie nie dochodzi, bo jestem za granicą i musiałby być wysłany z prefiksem +385. Pomocy!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników