forumnju z rachunkiemusługinie dochodzi do mnie część sms-ów

nie dochodzi do mnie część sms-ów

 

nie dochodzi do mnie część sms-ów (2015-01-26 23:00)

Nie dochodzą mi wszystkie smsy. Osoba wysyłająca dostaje raport, a ja po prostu nie dostaję wiadomości. Zdarza się to z smsami z innych sieci jak i z nju. To staje się naprawdę męczące. Sieć twierdzi, że wina leży po stronie innego operatora tylko szkoda, że nagle większość nadawców ma niby ten sam problem.<BR>Czy ktoś też miał taką sytuację?

 

nie dochodzi do mnie część sms-ów (2015-02-02 23:50)

A dużo masz odebranych wiadomości? Czasami telefony mają ograniczenia i nie przyjmują więcej, trzeba wtedy trochę wykasować.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~myky

 

nie dochodzi do mnie część sms-ów (2018-02-10 12:02)

Ja mam to samo i mam juz tego dosyc.musze byc w ciaglym kontakcie smsowym a one w eter ida...czas zmienic siec

~zla

 

nie dochodzi do mnie część sms-ów (2022-01-02 15:13)

Miałem tez tak poprostu mialem wlaczony czat sms

~mario116

 

nie dochodzi do mnie część sms-ów (2022-01-02 20:31)

to jest odpowiedź na post:

Miałem tez tak poprostu mialem wlaczony czat sms

Poprzedni post był napisany pare lat tem , o co właściwie ci chodzi . Takich problemów jóż nie mam . Widzę że też jesteś anonimowym użytkownikiem .

~nju

odpowiedź

nie dochodzi do mnie część sms-ów | aśka (26.01.2015, 23:00)

Nie dochodzą mi wszystkie smsy. Osoba wysyłająca dostaje raport, a ja po prostu nie dostaję wiadomości. Zdarza się to z smsami z innych sieci jak i z nju. To staje się naprawdę męczące. Sieć twierdzi, że wina leży po stronie innego operatora tylko szkoda, że nagle większość nadawców ma niby ten sam problem.<BR>Czy ktoś też miał taką sytuację?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników