forumnju z rachunkiemofertadługaśny czas oczekiwania na przeniesienie numeru

długaśny czas oczekiwania na przeniesienie numeru

 

długaśny czas oczekiwania na przeniesienie numeru (2015-01-22 13:53)

wypełniłam formularz o przeniesienie numeru. 12 stycznia przyjechał do mnie pan kurier, wszystko podpisaliśmy. otrzymałam smsa, że wniosek o przeniesienie numeru został rozpatrzony pozytywnie i numer zostanie przeniesiony... 10 marca :/ zastanawiam się jak to możliwe i dlaczego tyle to trwa, skoro umowa z poprzednim operatorem skończyła się 16 stycznia. czyli dalej będę płacić staremu operatorowi do marca mimo, iż nie mam z nim umowy?<BR>czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć, o co chodzi?

~arisca

 

długaśny czas oczekiwania na przeniesienie numeru (2015-01-22 15:06)

Być może zbyt późno złożony wniosek i umowa u starego operatora jeszcze nie wygaśnie przez następny miesiąc. Musi być zachowany okres wypowiedzenia. Być może tu jest problem. Ale głowy nie dam ;)

 

długaśny czas oczekiwania na przeniesienie numeru (2015-01-24 12:23)

Nie było opcji "w ciągu jednego dnia roboczego" ?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~arisca

odpowiedź

długaśny czas oczekiwania na przeniesienie numeru | ~arisca (22.01.2015, 13:53)

wypełniłam formularz o przeniesienie numeru. 12 stycznia przyjechał do mnie pan kurier, wszystko podpisaliśmy. otrzymałam smsa, że wniosek o przeniesienie numeru został rozpatrzony pozytywnie i numer zostanie przeniesiony... 10 marca :/ zastanawiam się jak to możliwe i dlaczego tyle to trwa, skoro umowa z poprzednim operatorem skończyła się 16 stycznia. czyli dalej będę płacić staremu operatorowi do marca mimo, iż nie mam z nim umowy?<BR>czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć, o co chodzi?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników