forumnju na kartęusługiw nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu

 

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu (2014-12-26 07:20)

<BR>WitamMam pytanie dogłębne w sprawie roamingu na węgrzech.<BR>Kiedys pamiatam że w plusie nie było to tak bardzo oczywiste.<br><BR>Czy trzeba wpisywać prefiksy inne niż <a href="http://www.kod-kraju.info/Numer-kierunkowy+0036.php" title="Numer kierunkowy Węgry">+36</a> lub też jak dzwonie do polskich operatorów na Wegrzech ?<BR>Czy wystarczy jak osoby dzwoniące do mnie z wegierskiego nr mogą wpisywać +48 aby sie do mnie dodzwonić.<BR>Czy na pewno nie trzeba wpisywac innych prefiksów ?<BR>Jak już pytam to prosze o przypomnienienie aktywacji roamingu<BR><br><BR>Z góry dziekuje za odpowiedz byle przed poniedziałkiem.<BR>Piotr Łatka

~piotr666

 

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu (2014-12-26 14:15)

Aktywacja roamingu. Logujesz się na stronie następnie wchodzisz w zakładkę moje konto a następnie zakładka usługi. Zjedżasz na dół strony wyszukujesz roaming  po prawej stronie będzie komenda włącz więc naciśnij to. 

odpowiedź

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu | ~piotr666 (26.12.2014, 07:20)

<BR>WitamMam pytanie dogłębne w sprawie roamingu na węgrzech.<BR>Kiedys pamiatam że w plusie nie było to tak bardzo oczywiste.<br><BR>Czy trzeba wpisywać prefiksy inne niż <a href="http://www.kod-kraju.info/Numer-kierunkowy+0036.php" title="Numer kierunkowy Węgry">+36</a> lub też jak dzwonie do polskich operatorów na Wegrzech ?<BR>Czy wystarczy jak osoby dzwoniące do mnie z wegierskiego nr mogą wpisywać +48 aby sie do mnie dodzwonić.<BR>Czy na pewno nie trzeba wpisywac innych prefiksów ?<BR>Jak już pytam to prosze o przypomnienienie aktywacji roamingu<BR><br><BR>Z góry dziekuje za odpowiedz byle przed poniedziałkiem.<BR>Piotr Łatka
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników