forumnju na kartęusługiw nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu

 

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu (2014-12-26 07:20)

<BR>WitamMam pytanie dogłębne w sprawie roamingu na węgrzech.<BR>Kiedys pamiatam że w plusie nie było to tak bardzo oczywiste.<br><BR>Czy trzeba wpisywać prefiksy inne niż <a href="http://www.kod-kraju.info/Numer-kierunkowy+0036.php" title="Numer kierunkowy Węgry">+36</a> lub też jak dzwonie do polskich operatorów na Wegrzech ?<BR>Czy wystarczy jak osoby dzwoniące do mnie z wegierskiego nr mogą wpisywać +48 aby sie do mnie dodzwonić.<BR>Czy na pewno nie trzeba wpisywac innych prefiksów ?<BR>Jak już pytam to prosze o przypomnienienie aktywacji roamingu<BR><br><BR>Z góry dziekuje za odpowiedz byle przed poniedziałkiem.<BR>Piotr Łatka

~piotr666

 

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu (2014-12-26 14:15)

Aktywacja roamingu. Logujesz się na stronie następnie wchodzisz w zakładkę moje konto a następnie zakładka usługi. Zjedżasz na dół strony wyszukujesz roaming  po prawej stronie będzie komenda włącz więc naciśnij to. 

odpowiedź

w nju jestem od niedawna i mam kilka pytań ad roamingu | gadatliwa (26.12.2014, 14:15)

Aktywacja roamingu. Logujesz się na stronie następnie wchodzisz w zakładkę moje konto a następnie zakładka usługi. Zjedżasz na dół strony wyszukujesz roaming  po prawej stronie będzie komenda włącz więc naciśnij to. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 0 zalogowanych użytkowników