forumstrona www, moje kontomoje kontoBrak kodu Puk zablokowany PIN

Brak kodu Puk zablokowany PIN

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2014-12-25 15:41)

Po zablokowaniu telefonu potrzebuje kod PUK. Niestety nie jestem w miejscu, w którym mam umowę więc ani PUKu ani superpinu nie mogę aktualnie zobaczyć. Czy jest możliwość odzyskania kodu PUK? Mogę podać swoje dane w celach autentykacji. Prosiłem o przesłanie kodu na e-mail jednak Pani z BOKu powiedziała że bez superpinu to niemożliwe. Czyli w przypadku zgubienia umowy, klient nie ma możliwości zrobienia niczego?<BR>Bardzo proszę o pomoc.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nerdek

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2014-12-25 18:26)

Nie da rady nic zrobić  bez super pin. Super PIn widnieje na umowie abnonenckiej pod numerem telefonu abonenta.

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2015-01-05 13:23)

Miałam podobną sytuację, ale Pani z BOK po weryfikacji danych podała mi kod puk. Fakt, że czekałam najpierw 6,5 minuty na połączenia, potem po 5 minutach w końcu ktoś odebrał.

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2017-02-06 23:50)

chciała bym odzyskać kod PUK

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2017-02-06 23:54)

Kamila Drutowska Kuznica ługowska 22

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2017-02-07 00:30)

to jest odpowiedź na post:

Po zablokowaniu telefonu potrzebuje kod PUK. Niestety nie jestem w miejscu, w którym mam umowę więc ani PUKu ani superpinu nie mogę aktualnie zobaczyć. Czy jest możliwość odzyskania kodu PUK? Mogę podać swoje dane w celach autentykacji. Prosiłem o przesłanie kodu na e-mail jednak Pani z BOKu powiedziała że bez superpinu to niemożliwe. Czyli w przypadku zgubienia umowy, klient nie ma możliwości zrobienia niczego?
Bardzo proszę o pomoc.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2017-08-06 12:31)

wowwwwwwww

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~bmlo19870123

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2017-08-30 20:59)

zablokowana karta, błędny pin, zaginiony kod PUK ?
Jak go odzyskać przy zablokowanym telefonie ?

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2017-08-30 23:55)

Po zalogowaniu do panelu www wchodzisz w MOJE KONTO - MÓJ PROFIL i masz tam opcję wysyłki PUK na e-maila.

[edytowane przez nju_klient o 23:56 w dniu 2017-08-30]
 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-02-13 12:39)

mam ten sam problem co większość, brak kod PUK

odpowiedź

Brak kodu Puk zablokowany PIN | ~nerdek (25.12.2014, 15:41)

Po zablokowaniu telefonu potrzebuje kod PUK. Niestety nie jestem w miejscu, w którym mam umowę więc ani PUKu ani superpinu nie mogę aktualnie zobaczyć. Czy jest możliwość odzyskania kodu PUK? Mogę podać swoje dane w celach autentykacji. Prosiłem o przesłanie kodu na e-mail jednak Pani z BOKu powiedziała że bez superpinu to niemożliwe. Czyli w przypadku zgubienia umowy, klient nie ma możliwości zrobienia niczego?<BR>Bardzo proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników