forumnju z rachunkiemusługiRoaming w Wielkiej Brytanii

Roaming w Wielkiej Brytanii

 

Roaming w Wielkiej Brytanii (2014-12-23 12:06)

Witam,<BR><br><BR>Od kilkunastu dni mój telefon nie może złapać żadnej sieci w Wielkiej Brytanii. Miesiąc temu jeszcze wszystko działało bez zarzutu. Telefon reaguje po zmianie karty na miejscową bez zarzutu, wina ewidentnie po stronie sieci. Proszę o pomoc z roamingiem. <BR><br><BR>pozdrawiam<BR><br>

 

Roaming w Wielkiej Brytanii (2014-12-25 18:38)

<span >Jaką masz ofertę w nju z rachunkiem czy na kartę? Bo jesli masz nju z rachunkiem roaming nie jest usługą dostępną od razu więc trzeba ją samemu aktywować. W przypadku karty jest dostępny od razu.  Aktywacja roamingu w nju z rachunkiem możliwa jest poprzez stronę moje konto/usługi/ roaming - włącz.</span>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~piotr83

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~piotr83

 

Roaming w Wielkiej Brytanii (2015-01-05 23:30)

Taką samą sytuację mam w Niemczech. Usługa roaming aktywna od dawna, do południa bez problemu łączyłam się z sieciami w Niemczech, teraz napisz "Karta SIM nie pozwala na połączenie z tą siecią". Co robić? Jak rozwiązać ten problem?<BR><br><BR>Pozdrawiam 

odpowiedź

Roaming w Wielkiej Brytanii | mar (23.12.2014, 12:06)

Witam,<BR><br><BR>Od kilkunastu dni mój telefon nie może złapać żadnej sieci w Wielkiej Brytanii. Miesiąc temu jeszcze wszystko działało bez zarzutu. Telefon reaguje po zmianie karty na miejscową bez zarzutu, wina ewidentnie po stronie sieci. Proszę o pomoc z roamingiem. <BR><br><BR>pozdrawiam<BR><br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 1 zalogowanych użytkowników