forumnju z rachunkiemusługiBrak świadczenia usług po przejściu do nju

Brak świadczenia usług po przejściu do nju

 

Brak świadczenia usług po przejściu do nju (2017-01-01 11:23)

Witam, z dniem 1.01.2017 przeniesiono mnie z Play do nju. Nie aktywowałam numeru dodatkowego (zastępczego), nie był mi potrzebny bo korzystałam z abonamentu Play. Niby dostałam maila, że numer przeniesiony itd. ale na telefonie mam brak zasięgu - co w takiej sytuacji?
Czy powinnam użyć karty sim od nju, którą dostałam z numerem telefonu "zastępczym"?

~reyczel

 

Brak świadczenia usług po przejściu do nju (2017-01-01 12:38)

Włóż nową kartę SIM otrzymaną od Nju i ta powinna działać. Starą kartę SIM możesz wyrzucić albo zachować na pamiątkę albo jako archiwum kontaktów itp.

 

Brak świadczenia usług po przejściu do nju (2017-01-01 13:48)

to jest odpowiedź na post:

Włóż nową kartę SIM otrzymaną od Nju i ta powinna działać. Starą kartę SIM możesz wyrzucić albo zachować na pamiątkę albo jako archiwum kontaktów itp.




co ewentualnie mogę zrobić gdy nie mogę znaleźć tej karty sim od nju? Dostałam ją prawie 2 czy 3 miesiące temu i gdzieś wsadziłam :/

~reyczel

 

Brak świadczenia usług po przejściu do nju (2017-01-01 19:42)

Po pierwsze, nie był to numer "zastępczy" tylko "tymczasowy", nazywa się tak ponieważ jest on tymczasowo na tej karcie SIM nim docelowo trafi tam Twój główny numer.


Nie masz zasięgu ponieważ Twój numer został przeniesiony do Nju, na kartę SIM Nju a stara została dezaktywowana i jak kolega nju_klient powiedział, możesz ją wyrzucić bądź zachować na pamiątkę.


W tej chwili zostaje Ci tylko jedna opcja jeśli nie jesteś w stanie jej znaleźć- skontaktować się z BOK w celu wyrobienia nowego duplikatu, koszt 25zł.

 

Brak świadczenia usług po przejściu do nju (2017-01-04 18:06)

Dzięki za pomoc, zamówiłam duplikat.

~reyczel

odpowiedź

Brak świadczenia usług po przejściu do nju | ~reyczel (01.01.2017, 11:23)

Witam, z dniem 1.01.2017 przeniesiono mnie z Play do nju. Nie aktywowałam numeru dodatkowego (zastępczego), nie był mi potrzebny bo korzystałam z abonamentu Play. Niby dostałam maila, że numer przeniesiony itd. ale na telefonie mam brak zasięgu - co w takiej sytuacji?
Czy powinnam użyć karty sim od nju, którą dostałam z numerem telefonu "zastępczym"?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników