nielimitowane LTE

 

nielimitowane LTE (2015-01-12 15:34)

Witam<BR>Korzystam z oferty wszystko za 39 zł. Przeczytałem własnie poniższą ofertę<BR><br><BR>http://www.njumobile.pl/oferta/LTE39<br><BR><br><BR>Nie rozumiem jednej rzeczy. Mam 2GB internetu do wykorzystania, a LTE bez limitu? Czyli internet zwykły mam limitowany a LTE nielimitowany? I czy w LTE mogę robić wszystko (tj. przeglądanie stron, pobieranie, facebook, youtube itp.)?<BR><br><BR>Co muszę zrobić żeby mieć nielimitowany internet LTE, jeśli obecnie korzystam z oferty wszystko za 39 zł? Jak to aktywować?<BR><br><BR>Dziękuję za pomoc.

 

nielimitowane LTE (2015-01-12 15:48)

Nic nie musisz robić. Nielimitowany internet LTE będziesz miał po wykorzystaniu swojego transferu 2 GB i jeśli jesteś w zasięgu. Ściągać, pisać i przeglądać Co chcesz.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~bartus19022

 

nielimitowane LTE (2015-01-12 16:57)

<BR>Masz tutaj dokładnie; ) :<BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">Dodatkowe usługi</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">nielimitowane LTE - promocja!</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">pokaż szczegóły</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">nielimitowane LTE w promocji do 31 marca 2015</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">promocja dla nowych i obecnych Klientów nju z rachunkiem, która polega na wyłączeniu ograniczenia prędkości na transfer danych w technologii 4G LTE po wyczerpaniu podstawowego limitu danych</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">jak włączyć promocję:</font><BR><font size="2">promocja została uruchomiona automatycznie na wszystkich kontach użytkowników nju z rachunkiem</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">informacje dodatkowe:</font><BR><font size="2">promocja trwa od 21.10.2014r. do 31.03.2015r.</font><BR><font size="2">zasięg LTE w wybranych miejscowościach w Polsce</font><BR><font size="2">promocja nielimitowane LTE nie działa po wykorzystaniu dodatkowych pakietów 350MB lub 700MB - musi zostać wykorzystany główny limit na transfer danych (2, 3 lub 10GB) w zależności od posiadanej usługi</font><BR><font size="2">zasady korzystania z pakietów pozostają bez zmian - włączenie dodatkowego pakietu 350 MB lub 700MB będzie wykorzystywało wszystkie dostępne technologie przesyłu danych</font><BR><font size="2">możliwość korzystania z LTE zależy od wersji oprogramowania i przebywania w zasięgu LTE oraz posiadania właściwej karty SIM</font><BR><br>

 

nielimitowane LTE (2015-01-12 17:35)

A dlaczego te 2GB, które mam w pakiecie to nie są w technologii LTE? LTE jest jakoś dodatkowo płatne? Dlaczego dopiero po wykorzystaniu pakietu 2GB uruchamia się LTE, a wcześniej jest 3G?

 

nielimitowane LTE (2015-01-12 19:53)

Nie nie. Cały pakiet możesz wykorzystać będąc w zasięgu LTE. I jeśli wykorzystasz np przez pierwszy tydzień juz cały transfer, w Twoim przypadku 2 GB, to następne 3 tyg. Jeśli jesteś w LTE masz nielimitowane. A ja np mieszkając gdzie zasięg jest nieosiągalny LTE  mam niższa prędkość internetu np H+ <BR><br>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jahny2233

 

nielimitowane LTE (2015-01-12 21:57)

Dziękuję bardzo za pomoc. Czyli jednym słowem jest to nielimitowany internet? :) Mieszkam w Radomiu więc zasięg LTE mam. Nawet gdybym wykorzystał 5GB to i tak nie poniosę żadnych dodatkowych kosztów?

 

nielimitowane LTE (2015-01-13 11:42)

Tak. Kosztów większej byś nie poniósł po przekroczeniu tylko wolniejsza prędkość być miał internetu. Promocja do końca marca wiec korzystaj ;-)

 

nielimitowane LTE (2015-01-13 18:55)

Mogłoby już tak zostać na zawsze. :P Dziękuję za pomoc bardzo.

odpowiedź

nielimitowane LTE | bartus1902 (12.01.2015, 15:34)

Witam<BR>Korzystam z oferty wszystko za 39 zł. Przeczytałem własnie poniższą ofertę<BR><br><BR>http://www.njumobile.pl/oferta/LTE39<br><BR><br><BR>Nie rozumiem jednej rzeczy. Mam 2GB internetu do wykorzystania, a LTE bez limitu? Czyli internet zwykły mam limitowany a LTE nielimitowany? I czy w LTE mogę robić wszystko (tj. przeglądanie stron, pobieranie, facebook, youtube itp.)?<BR><br><BR>Co muszę zrobić żeby mieć nielimitowany internet LTE, jeśli obecnie korzystam z oferty wszystko za 39 zł? Jak to aktywować?<BR><br><BR>Dziękuję za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

48 gości i 0 zalogowanych użytkowników