forumnju z rachunkiemofertaProblem z przeniesieniem numeru do nju

Problem z przeniesieniem numeru do nju

 

Problem z przeniesieniem numeru do nju (2015-01-09 17:21)

Chciałem przenieść kolejny numer do nju. Tym razem jest to numer w simplusie. Karta była kupiona w kiosku, więc nie podlegała żadnej rejestracji. Złożyłem zamówienie w nju na przeniesienie numeru, był kurier, umowa podpisana. Przeniesienie miało nastąpić 7 stycznia. Tego dnia dostałem sms - przeniesienie niemożliwe z powodu niezgodności danych u obecnego operatora.<br>Rozumiem że muszę najpierw zarejestrować numer w PLUS-ie, jednak interesuje jak będzie wyglądała dalsza procedura, czy muszę ten fakt gdzieś zgłaszać, czy nju z automatu podejmie jeszcze jedną próbę zweryfikowania moich danych?<br>Pozdrawiam<br>

 

Problem z przeniesieniem numeru do nju (2015-01-09 18:17)

<BR><font size="2">Dziwna sprawa skoro przeszło wszystko wcześniejsza weryfikacje i zakończona ją pozytywnie.</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">Nie wiem, ale wydaje mi się że jak już zarejestrujesz nr to będziesz musiał jednak jeszcze raz zlecić przeniesienie.</font><BR><br>

 

Problem z przeniesieniem numeru do nju (2015-01-13 09:47)

Witaj!<br>Ja podpisywałam już 5 różnych zamówień w nju i kiedy miałam konkretne pytania, to podczas wypisywania formularza pisałam na czacie z konsultantem. Jak do tej pory zawsze uzyskiwałam konkretne i rzetelne odpowiedzi. Spróbuj. Pozdr.<br>

odpowiedź

Problem z przeniesieniem numeru do nju | artur_zabki (09.01.2015, 17:21)

Chciałem przenieść kolejny numer do nju. Tym razem jest to numer w simplusie. Karta była kupiona w kiosku, więc nie podlegała żadnej rejestracji. Złożyłem zamówienie w nju na przeniesienie numeru, był kurier, umowa podpisana. Przeniesienie miało nastąpić 7 stycznia. Tego dnia dostałem sms - przeniesienie niemożliwe z powodu niezgodności danych u obecnego operatora.<br>Rozumiem że muszę najpierw zarejestrować numer w PLUS-ie, jednak interesuje jak będzie wyglądała dalsza procedura, czy muszę ten fakt gdzieś zgłaszać, czy nju z automatu podejmie jeszcze jedną próbę zweryfikowania moich danych?<br>Pozdrawiam<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników