forumnju na kartęusługiOgraniczenia internetu LTE w nju w porównaniu do Play

Ograniczenia internetu LTE w nju w porównaniu do Play

 

Ograniczenia internetu LTE w nju w porównaniu do Play (2014-12-18 08:24)

Dzień dobry.<br>Wczoraj włączyłem pakiet 350MB w nju na kartę i udostępniam internet z telefonu (Xperia Z1) przez USB do komputera PC. Poczta elektroniczna, przeglądanie internetu działa prawidlowo, jednak <b>nie działają</b> mi dwie rzeczy: <b>FTP (aktualizowanie strony www przez FreeCommander) oraz rozmowy przez internet (program X-Lite, telefon USB).</b><br>Jeśli podłączę telefon (Samsung S5) z Play, to działa wszystko prawidłowo.<br>Smartfony (szperałem po ustawieniach) nie mają żadnej możliwości otwarcia lub zablokowania portów, więc powinny działać identycznie.<br>

~sławek

 

Ograniczenia internetu LTE w nju w porównaniu do Play (2015-01-21 09:39)

musisz napisać do BOK tu Ci nikt nie pomoże od tak :DDD

 

Ograniczenia internetu LTE w nju w porównaniu do Play (2017-02-01 17:28)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry.
Wczoraj włączyłem pakiet 350MB w nju na kartę i udostępniam internet z telefonu (Xperia Z1) przez USB do komputera PC. Poczta elektroniczna, przeglądanie internetu działa prawidlowo, jednak nie działają mi dwie rzeczy: FTP (aktualizowanie strony www przez FreeCommander) oraz rozmowy przez internet (program X-Lite, telefon USB).
Jeśli podłączę telefon (Samsung S5) z Play, to działa wszystko prawidłowo.
Smartfony (szperałem po ustawieniach) nie mają żadnej możliwości otwarcia lub zablokowania portów, więc powinny działać identycznie.

~gość1485966517598

odpowiedź

Ograniczenia internetu LTE w nju w porównaniu do Play | ~sławek (18.12.2014, 08:24)

Dzień dobry.<br>Wczoraj włączyłem pakiet 350MB w nju na kartę i udostępniam internet z telefonu (Xperia Z1) przez USB do komputera PC. Poczta elektroniczna, przeglądanie internetu działa prawidlowo, jednak <b>nie działają</b> mi dwie rzeczy: <b>FTP (aktualizowanie strony www przez FreeCommander) oraz rozmowy przez internet (program X-Lite, telefon USB).</b><br>Jeśli podłączę telefon (Samsung S5) z Play, to działa wszystko prawidłowo.<br>Smartfony (szperałem po ustawieniach) nie mają żadnej możliwości otwarcia lub zablokowania portów, więc powinny działać identycznie.<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników